Új hozzászólás Aktív témák

  • Syl

    nagyúr

    válasz RaZroX #28 üzenetére

    Számomra a New Hope az Ubuntu, a Phantom Menace meg a Win8 :DDD

    (#30) anulu

    Semmi flame.
    92 óta dolgozom windows-zal. Na nem olyan profi szinten, mint ti, (nincsenek olyan fancy titulusaim :P ), de azért elértem egy-két apróságot. Tíz év alatt nagyon sok win-nel kapcsolatos cikkem jelent meg a chip, pc magazin, pc world lapjain. És amire igazán büszke vagyok, 97 óta official ms betatester vagyok(voltam), és tagja lettem annak 20-25 főt számláló hazai csapatnak, akik a magyar termékeket tesztelték. Nem akarok dicsekedni (pedig de :D ), de pzstm-et is én "szerveztem be".
    Sajnos az MS úgy döntött, nincs szüksége sem a lokalizált oprendszerek, de még az eredeti angol termékek zártkörű tesztelésére sem, így egy ideje "elfoglaltság nélküliek" vagyunk.
    Ennek ellenére a win8 nyílt bétát teszteltem. És akkor először nem éreztem magamban a vágyat a váltásra. Előtte minden új MS oprendszert örömmel használtam, méghozzá a béta program kezdetétől, mint kizárólagos OS-t. A Millenium Editiont és a Vistát is beleértve :K
    Úgy alakult, hogy októberben két új gépet pakoltam össze. Egyet az irodába, DTP-re, win7 professionallal, (háromszor mondtam el a boltban, hogy nehogy win8-at küldjenek, különben bajok lesznek :DDD ), és egyet otthonra. Habár van otthon pár dobozos oprendszerem ;) úgy éreztem ideje kipróbálni valami mást. Egy hétig linux tesztelés folyt a gépemen, míg végül az Ubuntu 12.04 mellett maradtam. És azt kell hogy mondjam, minden linux vs win flém nélkül, nagyon elégedett vagyok vele. Gyors mint a villám és mindent meg tudok benne oldani. VirtualBox-ba felraktam a windows 7 ultimate csomagomat, olyan biztos-ami-biztos alapon, de eddig nem volt rá szükségem.
    Nos, röviden ennyi.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Új hozzászólás Aktív témák