Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Bad Pritt #3 üzenetére

    Még nincs is GoT második évad...vagy miről beszélsz?

    "pl. egy fasza több szálon nyomozós, esetleg emberrablós sztorit képzeltem el ennek a játéknak előzetesen, de a trailer túl akciódús hozzá."

    Hát pont ez az, egy jó krimi sztorihoz nem kell Batman egyáltalán. Pl egy Constantine milyen jó lenne Telltale köntösben...de a trailer alapján ez a játék két szék közül pont a földre esik, mert túl akciódús ahhoz, hogy ne legyen nevetséges a béna motor, animációk, irányítás stb. miatt. Ha már mindenképpen Batman akartak a név és eladhatóság miatt, akkor valami unkonvenciális(abb) Batman sztorit kellett volna megcsinálni, ahol tényleg lényegében csak krimi van, minimális bunyó, és zéró városmentés, Macskanő meg egyebek, ami eleve kicsit predesztinálja a sztorit egy "magasabb", mozgalmasabb szintre. Persze a fenti csak spekuláció, de szerintem nem lövök nagyon mellé...

    "Amúgy nem karakteridegen ez a Batman karakter, csak a mostani szomorkás, dühöngős érában furcsa ilyet látni. Elég más ahhoz, hogy érdekes legyen, legalábbis szerintem."

    Más igen, csak totál nem hiteles. Batman nem az a vicceskedő, komolytalan fajta, aki Gotham megmentését ilyen könnyelműen venné. Ez az utóbbi évtizedek képregényeiben legalábbis így van, eszembe sem jutott a mostani filmes vagy Rocksteady-s inkarnációt figyelembe venni. Nyilván amikor rajta van a Wayne maszk, máskor viselkedik. De a citált pillanat például pont az, amikor leveszi ezt az álarcot. Szerintem továbbra is nagyon karakteridegen az a részlet. Ettől persze összességében még lehet jól igazodik majd általánosságban a karakterhez a játék, de ez azért rossz ómen szerintem.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák