Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Bad Pritt #1 üzenetére

    A The Wolf among us, vagy a Tales from the Borderlands szerintem fantasztikusan sikerült. Persze egyik sem játék igazából, plusz a "döntéseidnek következményei lesznek" mantra is már röhejes illúzió csupán. De ezeket akkor sem nevezném középszernek, nagyon nem.

    Amúgy egyetértek a releváns "játék" kapcsán. Nagyon makulátlanra polírozottak az arcok, ezt leszámítva is ronda az egész. De ez még a kisebb baj lenne...én magát a koncepciót sem értem. Batmanus akcióhős...egy alapvetően dumálós Telltale játékban mint főhős mi a fenét keres? Amikor a maszk (vagyis inkább az arc) rajta van, akkor különben sem az a szószátyár típus. Ráadásul mintha a karakter lényegét sem sikerült volna eltalálni...például a trailer utolsó mondata nálam teljesen kiverte a biztosítékot. "Well then...time to save the city". Mindezt csibészes-önelégült mosollyal, pózőr nyakkendő igazítással. WTF?! Bruce Waye-nek volt már pár reinkarnációja, szóval csak úgy általánosságban mint A Batmanről nehézkes beszélni. Ez nyilvánvaló. De amennyire én ismerem a karaktert (a képregényesre, nem az egyéb médiumra szereplőkre gondolok), egyik Batman sem viselkedett volna így.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák