Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz oriic #25 üzenetére

    Portal nekem nagy kedvencem. Ha össze kell hasonlítanom a kettőt, akkor a desing jobban bejön a Portal esetében. Szeretem a sci-fi-t. Ellenben elméletileg ez is sci-fi, hisz egy robotot irányítasz. Csak a körítés már. És egy "teremtő" beszél hozzád.
    Szerintem nehezebb lesz mint a portál, tobb a puzle elem ez már ebből a rövid változatból is kiderült.
    A movement hasonlít a quake-re, lehet pörgősen mozogni, és fov-ot lehet 120-ig húzni. Nálam ez is jó pont.

    Van egy hasonló, bár nagyon eltérő játékom amit most vettem. A Deadcore. Azzal játszom ha ugrálni, gondolkodni van kedvem. Szóval ennek a megvásárlása kicsit várat még magára. Ráadásul jön a MGS:GZ-is csütörtökön. Nem tudom még mikor veszem meg.

    Szerk: Még valami eszembe jutott. Portal esetében Glados, és a többi hangulatkeltő elem nagyon el volt találva. Ezekből itt még nem sokat láttam.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák