Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz Drizzt #23 üzenetére

    Akkor lesd meg majd a PES2009-et és leesik az állad. Irányíthatobb (vagyis át kell löni a gombokat azt megszokhato), szebb graf és ezt halál komolyan mondom. Aki szerint pl a fifa08 jobban néz ki mint a pes2008 az menjen el szemészhez. És ha van patched(nem hivatalos) akkor minden eredeti nevén, eredeti mezzel, labdával, és javitott arcokkal lesz benne. A fizikája egyértelmüen jobb(az eddigi összes fifáénál még a konzolosnál is), az animácio is böven megteszi (09-nek pcn nemtom milyen lehet még jobb annál is).
    Fifaba furán száll a labda a sok PES-es meccs után. Ott iszonyat élethüen a mozog a labda. Fifa-ba meg ugy mintha scriptelve lenne(egy kis tulzással), de nagyon látszik hogy néha mindenáron odamegy a labda ahova szánták, nem ahova a fizika törvényei alapján kéne.

    ipavlidu!:"szerintem nagyon sokat dobna a hangulaton egy-ket a palya korul lodorgo edzo, labdaszedo meg biztonsagi or (mondom lodorgo, nem harom meter magas papirbabu)"
    Öcsém is ezt mondja :) Nekem meg a meccs számít leginkább. De biztos jobb lenne pár mászkáló egyéna biron meg a partjelzökön kivül. Nem is néztem hogy 09-be konzolon van e. :U De szvsz nincs ottse.

    "Amugy erdekes modon nalam neha mintha beszaggatna a jatek"
    Visszajátszásnál amikor be van lassitva kicsit konzolon is szaggat. De nem annyira zavaro.
    PES mondjuk visszajátszásokba fényévekkel fejlettebb a fifa-nal. Ha van egy összetettebb helyzet, pl több sikertelen majd egy sikeres kapuralövés. Akkor PES-ben a sikeres elötti összes probálkozás benne van a visszajátszásban, fifaban meg csak a sikeres lesz benne. Hiába löttél egymás után közvetlen 4x rá(pl 5mp alatt) csak az uccso lesz benne.

Új hozzászólás Aktív témák