Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Luck Dragon #55 üzenetére

    Lehet, hogy jó, csak sajnos már előítéleteim vannak vele kapcsolatban, valami hasnolót sikerült nemrég kipróbálni és hangosnak hangos volt, de gyenge volt a hang minőség.

    re: GreenGoblin
    Ez ilyen. Szerintem nem volt vele szerencséd. Nekem ugyan csak 3 Nokiám volt, azaz négy, de az utolsó kettő ugyanaz a model, de olyan 8 évet biztos gyűrtem, az elsőt meg én gyűrtem le, hülyeségemmel, a másodikat meg 6 éves korában elvesztettem. De ismerőseim sose panaszkodtak a régi Nokiákra még a 90-es és a kétezres években.

    re: Fancy-boy
    Na erre a készülékre ránézek, viccesnek tűnik.

    Igen, a C2-01 egy fos volt. Nem tudom mi volt vele, de nagyon fos volt. Szerintem valami fake vagy valami nagyon gyenge refurb lehetett. Asszem a doboza is stiklis volt már, nyomtatásán lehetett látni hogy nem eredeti. Szerintem volt belőle vagy 3 amit kipróbáltam vagy megnéztem.
    Volt egy 1200-am aminek behányt az erősítője pár éve igen, azt váltottam egy eredeti nem refurb szintén 1200-ra. Véletlen, az volt az egyetlen olyan Nokia ami volt ebay-en és elhittem hogy nem valami fos refurb vagy fake. Közben sikerült egy eredeti tartalék akksit is venni bele.
    Azóta meg kukáztam pár régi Nokiát. 6300, akksi kell bele, 2760, asszem ez is akksis, 2630, na ennek nem tudom már mi volt a baja, szerintem szintúgy akksis, meg egy 3510i-m is van, ehhez csak töltőfejem nincs, meg ugye ez azért eléggé egy méretes darab. Ez utóbbi inkább csak ilyen muzeális darabnak van megtartva. 6300 tetszik a legjobban, abba is addig kellene bele akksit vennem míg van eredeti a piacon, bár lehet már lekéstem.
    Amúgy szerintem sokaknak van speciális hallásuk, csak max nem tudnak róla és hozzászoktak hogy nem hallanak semmit :D VOIP-al pl rengeteget szívok, melóban is átálltunk a Teams telefonrendszerre és botrány a hangminőség. Pedig már a Shortel digitális vonalát se szerettem.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák