Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harkhon

    tag

    válasz WindyJoe #554 üzenetére

    Szia!

    Beletelt egy kis időbe mire végignyálaztam a topicot :P , és én is arra jutottam, hogy akinek amúgy is rossz a videókarija érdemes kipróbálni!

    Nekem már kb 2,5-3éve tönkrement a videókarim, elvittem szervízbe, kb 30ezerért megcsinálták és kb másfél hónap után megint rotty, később megint ráköltöttem kicsit majd megint elszállt :/ [ persze 1 hónap gai volt rá, azt még bírta ] annyi, hogy azóta 800*600 netezésre még jó, a film néha már szaggat :D ja és persze csíkos :o , de pár napja még rosszabbra fordult a helyzet, a kijelzőn 6 kicsi képernyő jelenik meg szóval semmit sem látni már kb :/ Egyik ismerősöm mondta, hogy az övé hajszárítóval indul... eddig kételkedtem ,de mostmár mondom nincs veszítenivalóm, szóval kipróbáltam és láss csodát elindult igaz 800*600 5perc után csíkos de legalább láttam mindent. [ mindezt úgy hogy a lapinak csak az alját vettem le tehát a összeszerelve, hűtő minden rajta kb 2 percig ]
    Látva ezt a témát, ha kicsit koncentráltabban adom neki a meleget esetleg elindulhat megint szerintem, kipróbálnám a módszert, de kéne egy kis segítség:

    Írtak jópár megoldást, összeszedve le tudná[d] írni , hogy hogyan megy ez [ laptopról van szó, egy nvidia Geforce8600M GS-ről ] mennyire kell szétszedni, melyik részt hogyan [ kell-e mondjuk tepsi, elufólia, alátámasztás, miután visszatettem gondolom újra kell pasztázni ], illetve sütő vagy a hajszárító is elég lehet ha tovább melegítem?

    Előre is köszönöm a válasz[oka]t !

    P3dr0

    Egészség legyen és térerő!

  • harkhon

    tag

    válasz ricsi99 #574 üzenetére

    Köszi szépen!

    Igen így elindul, legalább netezni meg filmet nézni tudok :o , cserélhető [asszem :o ], de nem akarok rá különösebben költeni nem épp mai darab [ max 5ezret szánnék rá :D ]

    Egészség legyen és térerő!

Új hozzászólás Aktív témák