Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kameraman77

    aktív tag

    Nagyon sok ismerősöm talált magának párt a 90-es évek végén és a 2000-es elején a neten. Én itt jólszituált NŐK-ről beszélünk! tehát nem plázacicákról. ICQ idején is ment az ámítás ezerrel.

    Viszont én már ezelőtt 25 évvel feltaláltam ezt a hekkelést (és szerintem sokan mások is). Ment a levelezés a padok között az iskolában.. aztán a levél rajtam már nem jutott túl, hanem én írtam választ, vagy éppen másnak küldtem tovább :D (Most nem akarom mondani, de egy jobb, élhetőbb kor volt, ahol a számítógép kiváltság volt, egy szűk réteg érte csak el, és értette igazán.. mára ez nagyon felhigult.. és az ismerkedés is máshogy ment.. nem volt ám semmi.. ha egy csaj azt mondta, hogy 4-re a mozinál lesz, akkor vagy ott volt, vagy nem.. mert nem volt mindenkinek telefonja sem, hogy rákérdezhettél volna egy fülkéből. Vagy ha levelet írtál nem jött ám egyből válasz, mint ma a facebookon.. vártál rá 3-5 napot is akár.. türelemre,megértésre, megismerésre, egymás respektálására tanítottak azok az idők.. ma? pfff... ha elvennéd a telefont, meg a netet egy 12-18 éves kezéből összeomlana az élete és a kapcsolata...képtelen lenne elviselni 2 hétig az életet ezek nélkül... hadd ne írjam le, hogy mi a véleményem erről a generációról

Új hozzászólás Aktív témák