Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aron1988

    tag

    Nekem abszolút 10/10 a játék. Sokan jöttek a beta alapján azzal, hogy nem lesz endgame, vagy nem lesz újdonság. Hihetetlen változatos ellenfelek, fegyverek, küldetések, fejlődési rendszer biztosítja a megunhatatlan újrajátszhatóságot. A játék endgame tartalma a WoWos veteránokat is főhajtásra kényszeríti. A szintezős rész epikus kampány része csak egy dolog, de hogy lvl30-tól szinte egy új játék nyílik meg előttünk, az álleejtős. Hihetetlen újszerű játékélmény nyílik meg, ami változatosságával, raid bossaival garantálja a legkeményebb MMO fanok számára a többezer játékórát a maximális szint elérése után. Nincs két egyforma karakter, a kasztrendszer fenomenális, a különböző skillek talentolása gyökeresen határozza meg a játékstílusunk. Ami a legjobban megfogott, hogy a tájak, a terep nagyon változatos, a legfinnyásabb játékosoknak is új lendületet ad, amikor újabbnál újabb pályarészeket fedeznek fel. Sose lehet megunni, soha nem történik két egyforma dolog a játékban. Az AI. zseniális, néha elgondolkodom, hogy előre scriptelt szituk alapján történnek a dolgok, de persze nem erről van szó. Tökéletesen keresnek fedezéket, nem öletik le magukat. Megemlíteném a PvP tökéletesre csiszoltságát, egy Unreal Tournament, vagy Team Fortress fasorban sincs hozzá képest. Minden karakternek megvan a saját szerepköre, tökéletes összjátékot igényel a Dark Zone-on belüli érvényesülés.

    Nekem az év játéka. Eddig is az UBISOFT-os játékok voltak a kedvenceim, ezután is ők! :R

    A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

  • Aron1988

    tag

    válasz vegitossj7 #11 üzenetére

    Na most már akkor tudom a trollkodás fogalmát. Negatív vélemény :) Amúgy azt hittem egyértelmű az irónia az írásomban. :Y Sajnos ez van, nekem pöppet nem jött be a játék, igaz én "csak" a beta start óta nézek Division streameket, nem pedig személyesen tolom.

    [ Szerkesztve ]

    A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

  • Aron1988

    tag

    válasz vegitossj7 #27 üzenetére

    23 év gamer, és 11 év MMO tapasztalat alapján pontról pontra kielemeztem a játék gyengeségeit, amik miatt minden hiányzik a játékból, ami egy actionRPG-t, vagy MMOt szavatossá tesz. Ez nem oktalanság. Ha egy ilyen játék endgame tartalmát meg se lehet különböztetni egy lvl2-es küldetés sorozattól (azt leszámitva hogy a sebzés + HP fel van skálázva, meg jobb felső sarokban ott a szint kiirva), ott már a játékkal van baj.

    A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

  • Aron1988

    tag

    válasz DummyBoy #30 üzenetére

    "de nem hogy a végjátékból, de még a tutorialból sem láttál valószínűleg sokat, mégis kijelentő módban beszélsz a feltételes mód helyett ..."

    Legalább 30-40 órát néztem twitch adást, mind magyar, mind külföldi, mind casual, mind több ezres nézőszámmal rendelkező hardcore streamerektől. Emellett közel tucat mélyelemző youtube videot is megnéztem. Lvl1-től kezdve a leghardcore-abb csapatban nyomuló lvl30 darkzone játékig.

    "Főleg mivel amit leírsz, az majdnem minden MMO-ra ráhúzható "
    Hogy a legdurvább endgame főellenségek kifulladnak egy 30szoros HP-ra felhúzott lvl1 alapkatonában? Ugyanazon a terepen, ahol a tutorial is játszódik? Vagy arra gondolsz, hogy minden karakter ugyanazon a sémán működik lvl1-től 30-ig, hogy valós személyreszabhatóság fasorban sincs egy fantasy MMO-hoz képest?

    Senki nem tudja mit várhat a raidekben, senki nem tudja mik jönnek még.
    Ez nem ad felmentést, hogy lényegi tartalom nélkül kiadják a játékot! Mintha a WoWban csak Barrens lenne, csak vaddisznókkal. Legyen úgy, ahogy mondjátok! Legyen a világ legjobb játéka a DLC-k után. De most, jelenlegi szituációban megérdemli a játék a pellengérre állítást.

    [ Szerkesztve ]

    A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

  • Aron1988

    tag

    válasz wjbhbdux #41 üzenetére

    Jah.. minden stílusból a legrosszabb tulajdonságokat egyesíti :D Az MMO-kból a farmolást, az üresjáratokat, a gagyi sebzésmodelt, a bugyuta harcot (mob farmolást), rossz AI-t. A single playeres akciójátékokból meg az egysíkű, borzalmasan fakó kasztokat, fegyvereket, ellenfeleket, skilleket. Szerintem az évtized legrosszabb játékdesign-ja. Az egész játék egy feltupírozott Dead trigger 2.re hasonlít, kb egy mobiljáték szintjén mozog. :(((

    A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

  • Aron1988

    tag

    válasz hitvanyalak #57 üzenetére

    Szerintem igencsak feelinges

    SZerintem ez kifejezetten feelinges.. mi lehet rajta visszataszító? Tudom ízlés dolga, de akkor is..

    [ Szerkesztve ]

    A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

  • Aron1988

    tag

    Érdekes, Angry Joe mesterien összefoglalta az igazságot a legújabb, pár nappal ezelőtti Division tesztjében. És milyen érdekes, pont azokat mondja, amiket hónapok óta mantrázok. Tiszta szívből örülök, hogy milliós nézőtáborral rendelkező, nívós emberek is véres kardot ragadnak a játékipar ilyen pokoli mélységű elbutulása ellen.

    [ Szerkesztve ]

    A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

Új hozzászólás Aktív témák