Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz Zoolee19 #3 üzenetére

    Én is. '95-ben, a mai Westend helyén lévő egykori West End játékteremben láttam először Tekken arcade gépet. Ott láttam Mortal Kombat 3-at is először. Megvolt a hangulata a helynek. Kajak bent dohányzott mindenki, ment a pia nagy erőkkel. Néha betévedt valami tesó, aki rávert a 20 forintosokkal telerakott automatára, hátha leesik két oldalt egy rakás érme. Aztán jött a biztonsági őr, és kivágta. Igazi bűntanya volt, de valahogy sokkal jobban szórakoztam a húszast dobálva ezekbe a gépekbe, mint azóta bármikor. Aztán a köv. néhány évben egyre több ilyen hely nyílt Pesten, persze nem a bent dohányzós igénytelen fajtából, hanem a plázás, kulturáltabb fajtából. Kicsit később meg jöttek a kis konzolos boltok, mint a V-Galaxis, ahol befizettél 200 forintot, és nyomhattad egy órát a SNES-el, vagy 300-ért a PS-el. Sokszor eszembe jut, hogy akkoriban annak ellenére is képes voltam igazán jól szórakozni, hogy nem volt a zsebemben mindentudó okostelefon, meg nem várt otthon über pécé nagysebességű internettel.

Új hozzászólás Aktív témák