Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Az újonnan megjelent telefonok közül legjobb dizájn befutó! :C Gyönyörű telefon lett, megmaradt a jack, nőt a képarány 20,5:9-re és növeltek a kamera felbontásán! Bravo LG!

    Amit negatívumként hoznék fel, az a nagy mérete. Fizikai méretben még a Samsung Galaxy S20 Ultrára is rápakol, ami szerintem már tényleg túlzás.

    Egy józan árazással és jó kamerával ez egy nagyon jó alternatívát kínálhat a többi zászlóshajó mellett.
    Nálam a mérete miatt nem játszik, de a kamerára kíváncsi leszek, hogy még mindig annyira rossz -e, mint az utolsó csúcs LG-kben.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz gretzky77 #35 üzenetére

    LG V40 mobilarena teszt

    Nézd meg pl. itt, hogy az algoritmus milyen erősen elmossa a részleteket. Nappal is látni, de az esti fotóknál hatványozottan kijön.

    Vagy nézhetjük ezt is: LG V50 mobilarena teszt

    Algoritmus háttérben itt is csúnyán mos, na meg a dinamikatartománnyal nem vagyok kibékülve. Samsungnál legalább el lehet mondani, hogy bitang dinamikatartományú képeket csinál, főleg az új modell.

    (#36) fairi Miért is ciki az, ha ésszerű dolgok kerülnek a mobilba a paraszvakítás helyett? Érdekes, eddig megvoltunk az FHD+-os telefonokkal meg 60 FPS-sel, most meg hirtelen szar? Nem mindenkinek van ám zsetonja és igénye a legdrágább modellre, ideje lenne lejjebb szállni arról a magas lóról és 2 lábbal állni a talajra. Amúgy meg még sok játék mindig nem támogat 60 FPS-nél többet. Akkor meg minek bele a nagy képfrissítésű display, felesleges feature meg a óriási felbontású display? :U
    Inkább legyenek benne ésszerű, értelmes funkciók és újítások, de racionális áron.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz fairi #39 üzenetére

    Az iPhone 11 sem kapott még UFS 3.0-át, ott senkit sem zavar? :U A telekamera hiányát megértem hogy fáj, azt azért tényleg rátehették volna - bár én megvagyok nélküle.

    Figyelj, mindannyian tudjuk, hogy miért szeretjük az LG flagshipeket, s most sincs ez másképp. Az LG-kben az a jó, hogy megjelenés után pár hónappal közel fél áron hozzá lehet jutni, s ha tetszik a kiszemelt modell, akkor kaptál egy flagship szintű modellt majdnem fele áron.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz fairi #41 üzenetére

    Ohh, nem is tudtam, hogy ilyen létezhet telefonban! :Y Érdekes, hogy eddig más Androidos gyártónál nem láttam, azt gondoltam az a technika csak a PC univerzumban létezik.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz gretzky77 #45 üzenetére

    Amúgy te honnan szerezted az LG V50-et? Mert én arukereson pl. nem látom sehol...

    A szelfi kamerája nem rossz amúgy? Mert emlékeim szerint a tesztekből a V szériának a legrosszabbak közt van a piacon.

    Aztán a másik amire emlékszem, hogy videóinál ilyen jello effectet produkál, ami a mobilarenás videóknál is látszik. Nem szívesen példálódzok a DXO-val, de ők így írják le a jelenséget a G8 ThinQ-nál: AF failures are more common in low light, however, and video footage shows some noticeable artifacts when walking while recording, such as a jello effect, frame shifts, and differences in sharpness between frames.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz gretzky77 #73 üzenetére

    Én sem látom értelmét a 90 meg 120 Hz-es kijelzőnek, felesleges dolog szerintem. Eleve ha videót is veszel fel, az vagy 30 vagy 60 FPS-ben van. Aztán játékok közül is kevés használja ki...arra meg ott a Nintendo Switch, nos még abban sincs 60 Hz-nél magasabb képfrissítésű display, az pedig egy játékra dedikált eszköz. Szóval szerintem is egy felesleges funkció...

    (#74) elfelejtette Így van, Xperia 10 II jó a keskenysége miatt meg még esetleg valamelyik alap Samu csúcsmodell...érdemes lesz figyelni a nemsokára érkező Pixel 4a-ra is, szerintem az is megmarad 6 col körül. Addig meg alternatíva még egyértelműen a Pixel 3a.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák