Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Amúgy New York-ban nem 0% az ÁFA iPhone-on, tavasszal business visiten vettem egy ismerősömnek XR-t hivatalos Apple Store-ban, azt hiszem kb. 11% volt rajta VAT, talán ezt ki lehet cselezni ha online rendeled más államból, de erre tapasztalatból nem tudok ráerősíteni. Egyébként akkor Forintra átszámolva azt hiszem 221e-re jött ki az XR, itthon a Telekom azt hiszem 310-ért adta volna oda neki előfizetéssel. Viszont most volt itthon iStyle-ban szervízen és simán elfogadják az USA-ban vásárolt számlát és ingyen javították ami dícséretes. Az egyedüli probléma most az lesz hogy mivel ezt már a gyorstöltővel adják ezért ha abból akarsz itthon venni egy EU-s töltőfejet gyárit azt is biztos jó drágán fogják utánad dobni, szerintem tuti 15k-z elkérnek érte alsóhangon...

    Egyébként USA-ban iPhone-t a többség szolgáltatótól vesz, ott havi fix $99 dollárért elhozhatod bármelyik aktuális csúcsmodellt, az, hogy a többség az iPhone-t választja ott meg sima patriarchizmus, mint anno amikor még amcsi volt a Motorola azok is nagyon pörögtek. Egyébként ha az idén még sikerül kiküldetnem magam céges pénzen én is vennék egy 11 Pro-Maxot, ott tök jó áron beveszik az X-et, azt hiszem a 64GB-os modellért (ami nekem bőven elég, az X is annyi és még vagy 20 GB szabadon van másfél év használat után), ideadnák $600-700 kártyafüggetlenül, ami szerintem baráti ár érte.

    Amúgy szubjektív vélemény nekem tetszik a design, mármint a hátlap-é, az előlap 2 éve ugyanolyan. Kicsit amorf, de én ebben is meg tudom látni a szépséget, egyébként amikor az X designja ki-leakelt 2 éve, akkor meg a vízszintes kamera elrendezésre fújolt mindenki, most meg azt sírják vissza...amúgy fél év múlva úgyis az Androidos telefonok 60%-a is így fog kinézni úgyhogy nyugi :D Egyébként ez a matt-nak kinézű finish a midnight green színnel nekem nagyon bejön, ez a zöld árnyalat már a Galaxy S10+-nál is tetszett...

  • sohajda90

    tag

    válasz nozs23 #778 üzenetére

    Én is pont ezt akartam írni, jó látni, hogy azért van még más értelmes ember akinek ez a szintű egyszerűség és bunkóság szemet szúr...ilyenkor jöhetne egy mod és jól kirakhatná a fórumról...

    Azon kívül, hogy iszonyatosan banális általánosítás amit írt már csak azért is hülyeség mert elég komoly üzletemberről van szó, aki valószínűleg alapos piaci kutatásokkal alátámasztva jelöli ki fejlesztési irányokat, nem az alapján, hogy "nekem mi tetszik"...

    Egyébként tényleg vices a sok fújogó, pont abban javult az új generáció az előzőhöz képest amiért mindig sírnak az Androidos felhasználók: nagyobb aksi, power efficient CPU, jobb képminőség...viszont ha van rajta egy Apple logo már csak szar lehet...

Új hozzászólás Aktív témák