Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gicz

    addikt

    válasz #54625216 #978 üzenetére

    Szerintem sokkal inkább a profi miatt van ez. Az ipad pró hoz van tapipad, billentyűzet gyári kiegészítő.

    Ne mond már, hogy a legjobb leg kompromisszum mentesebb megoldás a tapipaddal lapozgatni az ikonok között... ha beleteszed egy ilyenbe, akkor az ipaden egy asztali interface-nek kellene megjelennie. de akkor ki a fene venne macbookot is, meg ipadet is?

    Szerintem ez ilyen egyszerű :) Ahogy lightningot is képtelen elengedni a millió dolláros licencdiaktól nem nagyon szeretnének elesni, pedig usbc van már minden máson náluk is.

  • Navaren

    aktív tag

    válasz #54625216 #978 üzenetére

    Dehogy hülyeség.
    Apumnak tavaly vettem egy ilyen hajtogatható Dell laptopot karácsonyra, a legszuperebb amikor email, böngészés, office, stb. közben teljesértékű laptopként üzemel hibátlanul, kompromisszum nélkül (észre sem venni rajta elsőre, hogy ez ilyen hibrid cucc), aztán a billentyűzetet lazán a kijelző mögé hajtogatja, előveszi a kis digitális tollat, és úgy dolgozik vele tovább (ő pl. kottaíró programmal, Adobe Indesign-nal, etc.).
    Vagy filmet néz repülőn, turné alatt mondjuk, ilyen sátoralakba hajtva a cuccot, de teszem azt valami eszébe jut, és nem kell egérrel meg tapipaddal szerencsétlenkednie, hanem simán a kijelzőn maszatolva tud navigálni a rendszerben.
    Akármennyire is jobban szeretem a MacBook-okat és sose vennék többet windos-os laptopot saját felhasználásra, ez nekem nagyon tetszik.
    Egy olyan Apple Silicon-nal szerelt, teljes értékű, háttérvilágított billentyűzetet is integráló, de érintéssel is vezérelhető MacBook Air Touch-ot, toll támogatással és a lényeg, hogy macOS-szel azonnal vennék is, 1500 dollárért is, magamnak.
    De nincs ilyen, mert.... mert Apple.
    Vegyé' iPad Air-t, vagy méginkább Pro-t aztán szerencsétlenkedjél ott iPadOS-sel.

    A Nintendo-s témában teljesen egyetértünk.
    Félre ne érts, látom és megértem én is, miért így van, csak... kár.

    iBalu // Ordo Ab Chao //

  • EyElEs?!

    tag

    válasz #54625216 #978 üzenetére

    Szerintem egy kettéhajtható MacBook Air lenne a tökély, de be kell látnom, hogy annyira jó a touchpad egy Lenovo/XPS géphez képest, hogy eszembe nem jutott soha taperolni a képernyőt sheetsben/excelben, pedig korábban emiatt azt gondoltam, hogy soha többé nem veszek érintőképernyő nélküli laptopot.

    De tény, hogy nem a macbookomon nézek tartalmat, hanem ipaden, mert sokkal kényelmesebb

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák