Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz solfilo #75 üzenetére

    "Ha nem hoz egy Haswell i7 szintet az AMD, akkor kár is kiadni a Zent."

    Nagyjából annyit fog hozni. Viszont a jelenlegi lapokba Kaby, szerencsés esetben Cannon i7-et is pottyanthatsz majd, ami tippre jobb lesz a Zennél, pláne a való életben releváns 1-4szálon futó alkalmazásoknál.

    Ettől függetlenül énis nagyon várom, mit hoz a Zen, jó volna egy tényleg erős vasat látni a pirosaktól:R

    #77: itt egy egykori AMD-fan beszél: az elmúlt 8évben 4x kellett gépet vennem/összeraknom, mind4x cserben hagyott az AMD. Gyönyörű cikkek voltak a PH!-n, hogy 3-4 hónap múlva milyen jó procik érkeznek, érdemes megvárni. Asztali konfik (2db a 4ből) esetén még csak jött is valami, csak épp akkor, amikor a gépeket már hónapok óta használnom kellett, esély nem volt a "megvárásra" - de utólag kiderült, értelme se lett volna.

    A legnagyobb csalódás mobil fronton ért: papíron kiadták az A10 Micro-6700T-procit, amivel 2éve szuperül válthattam volna a családi ős atom netbookot. Frászt, SOHA nem lett belőle termék, az agyhalott Brazos szintű E2 volt a max, amivel ilyen kicsi 10" körüli lapost kapni lehetett. Következő a nejem laptopvásár-határideje előtt a Carrizo bejelentés: szuper, lesz egy erősebb grafikás notija. Fenét, még a biliműanyag sz@rok se jöttek ki a határidőre (meló kezd, nem AMD-re vár...), de aztán a tesztek alapján a Broadwell-U-val teljesen jó vásárt csináltunk.

    Számomra az AMD halott cég, egyszerűen képtelenek életképes terméket kiadni. Nem érdekel, hogy a gigantikus háttérhatalmi összeesküvések miatt nincs épkézláb AMD lapos, vásárló vagyok, azt veszem, ami a polcon van. Sajnálom, h nincs választék, AMD-n kezdtem + később volt egy E450-es laposom, de ennyi. Egy 5éves Sandy Bridge-et képtelenek leverni.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák