Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M@xx

    csendes tag

    Üdv,

    Remélem valaki tud érdemben segíteni, mert egyre jobban kezdem meggyűlölni ezt a telefont.
    Én is a fos 17 rommal kaptam a telefont. A fórumban annyi leírás volt a sikeres frissítésről meg, hogy milyen jó a 23 -mas rom, gondoltam felrakom én is.

    Első körben updater felrakása.
    Már ez sem megy zökkenőmentesen. Ami 1,7 MB körül van az felmegy, de terjeng egy közel 5MB változat is de azt nem engedi felrakni.

    Második kör root.
    Először ezen leírás alapján megcsinálom. [link] Szépen végigmegyek a leírás alapján, sikerül is csak éppen nincs root.

    Utána jöhet a vroot nevű csoda is, ezen leírás alapján. [link]

    Leszedem a fórumban lévő linkről a cuccot. 1.7.2.4200 --> vírusos.
    1.7.8.7753 felmegy, csak mivel kínai így nem túl baráti.
    Ismeretlen források és USB hibakeresés legyen engedélyezve. Telefont rádugom a gépre (xp és win7 is), de sehol sem megy fel a driver rendesen.
    Ez milyen driver és hol találni belőle működőt. Próbáltam többet is de semmi sem történik.
    Vroot ban nyomkodom azt a gombot amit írnak, de semmi nem történik. Gyanítom nem látja a telefont.

    Itt kezdett elegem lenni belőle. Valaki tud egy értelmes leírást készíteni step-by-step, linkekkel együtt mert mindenhol csak részinfók vannak.

    M@xx

  • M@xx

    csendes tag

    Még annyi, hogy win7 valami T8850 drivert nem tud telepíteni. Ez mi?

    A vroot -ban pedig ahol a telefon van megnevezve a forumban, ott nekem csak az USB olvasható, meg egy csomo kinai cucc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák