Új hozzászólás Aktív témák

  • addamka

    őstag

    válasz tolvaj! #7943 üzenetére

    Az unlock rendszer szintű funkció, a Mi Fit app nélkül is megy.
    Bár a pontos működését nem tudom, de szerintem csak annyit csinál, hogy unlocknál rákeres a közeli eszközök között van-e az adott eszköz BT cím alapján, esetleg megnézi a jelszintet, ami alapján megsaccolja milyen távol lehet.

    Egy ideig tök jól megy, de pár óra múlva teljesen szétesik a kapcsolat, még újraindítás után is rossz, csak az újrapárosítás segít neki egy időre.
    Néztem MTK BT logot, ott unknown device-t ír a MiBand-re, amikor nem megy az unlock.
    Ugyanakkor a MiFit app tökéletesen kommunikál vele, jönnek az értesítések is.

    2 MiBand van otthon, és 2 Redmi Note 3G is, mind a kettővel ugyanez a helyzet :)

    numera007:
    közbe megnézem én is, látok-e valamit, csak kell feltennem hibakereséshez pár dolgot akkor. Annyi feltűnt, hogy az akkumulátor statisztikánál grafikonos adatot nem lehet lekérni, mert kifagy rajta a beállítások app.
    Azt otthon meg tudom nézni, hogy az újabb verziós fordítás okozta-e, ami az addam_ kezdetű ROM-ban van, vagy sem, mert párom Note-ján a sima 5.3.20 van fent, az enyémen meg a másik. De csak este 7-8 körül esek haza.

    [ Szerkesztve ]

    Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

Új hozzászólás Aktív témák