Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz -Skylake- #95 üzenetére

    Az Intelről beszélünk, hogyne áraznák úgy a cuccaikat :D

    A OP annyit tud amúgy, hogy beleteszik a csúcs SoC-ot, meg gyors tárhelyet, és kb minden mást leszarnak, mert "the speed you need". Szóval az OP8 oké, hogy nem sokkal drágább, de cserébe:
    - ótvar kamera (ahogy minden non-Pro OP-ben)
    - jó szoftver, de vannak bugjai (LDAP megy már akadás nélkül rajta, ha már nincs jack)
    - UFS 3 és 2.1 között megmondod a különbséget érzésre? mert a kamerák között én meg tudom mondani a különbséget a Pixelek javára
    - akinek kell a gyorstöltés, annak oké, de legalább veheted meg az OP töltőjét, mert mással a csigánál lassabban fog tölteni
    - most 3300-as akksim van a telefonban és amúgy ez is már teljesen jó, ha kikapcsolnám a 120Hz-et a P5-ön, akkor a 4000-es meg aztán a végtelenségig is elvinne (igen, kikapcsolnám, mert nem kell)
    - nagyobb kijelző itt már nekem inkább hátrány, mert túl nagy a telefon. 6" kb pont ideális méret a mostani kávamentes kialakítással
    - AX Wifi jó, és veszel hozzá 150-200€-ért routert is? mert a szolgáltatód biztosan nem WiFi6-ost ad :N Meg Starbucksban sem olyan lesz
    - dual SIM kb az egyetlen, amit hiányolnék, de egyszerre most sem használom a két SIM-et, az egyik csak pihen. Persze, kényelmesebb gombnyomásra bekapcsolni, ha éppen kell, de a 2fa sms-ekhez még akár egy filléres butatelefon is elég lenne a második kártyámhoz

    OP Nord-hoz ne hasonlítsuk, abba még normális kamerát sem tudtak tenni, akkor az inkább érhetne 300€-t már :U

Új hozzászólás Aktív témák