Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Annyira nem értem a fanyalgókat, ok van a Xiaomi MI10T Snapdragon 865-el ennyiért vagy kicsivel olcsóbban, de azért árban messze elmarad az $1000+ - os flagshipektől, ezért szerintem a második legerősebb 2020-as Snapdragon chip nem olyan nagy érvágás. Ahogy többen is írták, ez nem egy kifejezetten gaming telefon, normális optimalizációval a nyers erőbeli különbség nem fog annyira kiütközni, van a családban Snapdragon 710-es mobil is, amin ráadásul MIUI fut és normál használatban nem sok különbséget lehet látni mondjuk az én A13-as iPhone 11 Pro-mhoz képest, miliszekundum különbségek, amiket a különböző felhasználói felületek animáció el is tudnak tüntetni.

    Szerintem sokkal fontosabb, hogy szoftveres támogatás garantált, valamint, hogy a kamera minőségben élszínvonal lesz. Lehet itt villogni a kínai meg koreai gyártóknak a 6 lencsés, 108 MP-es kamera modulokkal, mégsem tudta eddig egyik sem hozni point-and-shoot-ban a Pixel meg az iPhone 12 MP-es kamerái minőségét.

    Viszont az tény, hogyha a Google úgy sem számít belőle valami hűűű de nagy bevételre és az idén még olyan nagy K&F tevékenység sem ment bele, mint pl. tavaly a Pixel 4 arcazonosító rendszerébe, így illett volna a legolcsóbb iPhone 12 alá árazni, amit viszont pont ugyanagígy $650 körül várunk, cserébe processzorban, kamerában, készenléti időben és támogatásban garantáltan elgatyázza majd ezt a Pixelt. És én értem, hogy megvannak a Doid meg az iOS fanok, de szerintem most az 5.4" collos iPhone-nal eléggé tarolni fog az Apple, így már csak OS share féltés miatt is illett volna a Pixelnek árban alámennie... (jó, mondjuk itt igaz, hogy teljes készülékportfóliót figyelembe véve nem kell félni piacvesztéstől a Google-nek, de mondjuk $650 dollár feletti telefonokat vizsgálva csak azért már oda tud nekik vágni az Apple)...

Új hozzászólás Aktív témák