Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz apezka #146 üzenetére

    De lehet.Nem az ávétel módja számít hanem,hogy netes rendeléssel történt.
    "Idézet:
    "Nincs annak jelentősége, hogy webáruházban történt-e a vásárlás, vagy e-mail útján. Ezen az sem módosít, hogy ha a felek személyesen találkoznak a termék átvételekor.A fogyasztó és a vállalkozás közötti szerződések részletes szabályairól 45/2014. (II. 26.) Korm. rendelet 4. § 10. pontja alapján: távollévők között kötött szerződés: olyan fogyasztói szerződés, amelyet a szerződés szerinti termék vagy szolgáltatás nyújtására szervezett távértékesítési rendszer keretében a felek egyidejű fizikai jelenléte nélkül úgy kötnek meg, hogy a szerződés megkötése érdekében a szerződő felek kizárólag távollévők közötti kommunikációt lehetővé tévő eszközt alkalmaznak;"-idézet vége

    Én tegnap vettem át de ma vissza is viszem.Emailban már írtam nekik és vissza is jeleztek.Nekem nem jön be.Ugyan azt tudja grammra mint a xiaomi mi band 2 csak ez 22 ezer az meg 7 ezer ft.Ennyit nem ér meg.Pulzust pontatlanul méri nem is lehet normálosan összehangolni az egészség alkalmazással mert pl a pulzusfigyelésnél olyan eszközöket kér az alkalmazás ami nincsen nekem(4 fajtát de ezek között nincsen a karperec).A huawei wear es az egészségalkalmazás együttesen kell hogy nagyjából minden funkciót ki lehessen használni.A facebookos értesítések abszolúte nem mennek át a karperecre a többi igen de azért van amikor nem jelez de ez ritka.Ki is írja ki és mit írt el lehet olvasni a perecen is de van amikor csak azt írja messenger üzenet esetén hogy aktív chat fej ahelyett,hogy azt írná ki írt üzit.A kijelzője nehezen érzékel sokszor kell simítani hogy váltson a funkciók között.Akksija egy százalékot sem merült délután 5-től reggel fél kilencig úgy hogy be volt az alvasfigyelő is kapcsolva ami viszont szerintem úgy ahogy van kamu mert honnan tudná mikor vagyok melyik alvási fázisban mikor azt alváslaborokban komoly gépekkel tudják csak mérni?A teló is sokkal jobban merűl tőle es nekem fontos a hosszú üzemidő nem áldoznam fel a perec oltárán :N

  • beyruth82

    veterán

    válasz apezka #148 üzenetére

    Én is amellé vettem. :)
    Egyébként amint belépsz az ipon.hu-ba egyből fizetned kell és csak utana kapod a terméket kézhez egy másik ablaknal a számla ellenében tehát látlanba veszed meg ugyan úgy mint amikor kiszállítják házhoz.

Új hozzászólás Aktív témák