Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz Juliuska #855 üzenetére

    Meg is jött. És lenne is pár kérdésem (mindenkihez).

    - Holnap lesz egy 2 órás tollas. Ha beltéri futást indítok, akkor kb a lépésszámot, kalóriát, pulzust stb. fogja tudni követni?
    A Gooogle fit app tud direkt tollast, és be is van állítva a Huawei health appnál, hogy szinkronizáljon a google fit-tel. Ez csak annyit tesz, hogy a fitben is látom az eredményeimet, de az edzést az óráról vagy a Huawei healthból kell indítanom, vagy indíthatok egy tollast a google fitből, és az szolgaian átveszi a lépés- és pulzus adatokat? Maga a teló ott lehet a táskámban, és láthatják egymást közben az órával. Nem igazán látom át ezt az innen indítom mást csinál mintha onnan dolgot, sorry. Addig eljutottam, hogy úszást nem indítok :DDD
    - A kültéri- és a beltéri futás között csak az a különbség, hogy a beltérinél nem izzítja be a gps-t?
    - Alvás monitorozásnál kell valamit nyomkorásznom/appon belül állítanom, vagy csak feküdjek le oszt kész, majd ő kitalálja mikor alszom? (A fejlett alvásfigyelő tru sleep-et megtaláltam az appon belül, azt be is kapcsoltam, és a folyamatos pulzusmérést is bekapcsoltam).
    - Az intelligens ébresztő jól működik? Holnap fogom reggel kipróbálni, kiváncsi vagyok rá!

    Köszi :R

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák