Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz gyuri2008 #572 üzenetére

    Vissza olvasva, azt nem értem hogy a lépésszámláló miért nem megy neked. Látszik a képen amit linkeltél.
    Maga a karkötő reset, lehet úgy hogy az applikáción belül újra tanítod és kapcsolódsz a perecre. Nem nagy dolog. Hátha az segít. Vagy az applikáción belül a supportban írja hogy kell különböző formációk alapján a perecet tapicskolni hogy újra induljon.

    Vo2 maxra írta valaki hogy 15 percet kell várni , egyszer próbáltam de ott több mint fél órát használva történt valami az applikáción belül. Szóval lehet hogy csak én emlékszem rosszul, de az a 15 perc az egyidejű folyamatos edzés, vagy kisebb megszakítással 30 perc :F

    Én egy nap alatt nem adnám fel, kipróbálnám egy másik telefonnal is , ha más nem is de egy napra csak.

    Nekem a kapcsolási problémám az A1-nél jelen van, de a Note 4-esetében stabil. Pedig pont úgy gondolnám hogy egy stock android one rendszer lenne pont az amin szuperül kellene hogy menjen. Ellenben egy MIUI-al.

    Még egy valami, érdemes olvasgatni a Wear alkalmazáson belüli supportot sok mindenben segít. :)

    A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Új hozzászólás Aktív témák