Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDoktor

    tag

    válasz moma #431 üzenetére

    Engedd el igazad van tök jól leírta milyen fasza a kamera milyen jó a kijelző és egyébként is árához képest mennyire megéri.= boldog OK! ;]

    "Szerintem lehet arról van szó, hogy van aki képes reálisa értékelni egy terméket és van aki meg ha sokat fizet érte akkor már csak a jót látja, van erre egy pszichológiai jelenség, kognitív disszonancia"

    Hát pont nem a reális értékelést éreztem....
    Nem áradozást vártam de azért a piacvezető kamerára a bitang jó kijelzőre
    A "A "csoda-modern ujjlenyomatolvasó"(állított bárki ilyet? valaha)Mihez képest modern fél évtizede biztos nem csoda modern egy előlapi kijelző alatti olvasó...)

    Reális lett volna ha kategórián belül kezdi logikusan észérvekkel kritizálni mondjuk a kamerát...De itt az volt ,hogy hááát mindeki kicsit vak mert szerintem tök átlagos...
    Ez nagyon NEM IGAZ .Nem állítom,hogy a legilyenebb legojanabb vagy legjobb. De azért STOP már egy picit.

    Ráaádsul ez pixel Nem kell beenni a marketinget.Itt még a nem beta tesztelő is beta tesztelő főlegaz első időkben :DD

    [ Szerkesztve ]

    A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

  • Drakmusz

    őstag

    válasz moma #431 üzenetére

    "Szóval szerintem a felhasználástól nagyon függ, hogy mi számít lényegi különbségnek."
    Ebben van a lényeg.
    Sokáig úgy gondoltam hogy nekem is elég egyetlen látószög ha például a fotózásról van szó.
    De ezek az újak főleg a zoom képességnek köszönhetően már jóval sokoldalúbbak.
    Grid-Art-20221016-185055657
    A régebbi Pixelekkel esélyem sem lett volna ilyeneket lőni.
    Persze ha szigorúan nézzük a jelenlegit nem sok értelme van lecserélni.
    Én ezt a részét mindig onnan közelítem meg, hogy sokat dolgozok, ezért megérdemlem.:)

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

Új hozzászólás Aktív témák