Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    Tegnapelőtt megjött a vas. Kicsit sajnálom, hogy nem volt olyan piros belőle, mint a GSMArena oldalán.
    Még sim nélkül használom, hétvégéig, majd akkor fogok átköltözni.
    A történeti hűség kedvéért:
    Két telefont használok, ezek életkorban egy hűségidőnyi különbséggel bírnak.
    Azaz ha lejár a hűség, akkor az addigi elsődleges telefonom megy másodlagosnak, és az új készülék lesz az elsődleges. És jellemzően előre szeretek lépni, nem vissza. Azaz ha van lehetőség, akkor legyen jobb az új. Így sokadik hűségre kikötöttem a Galaxy széria tetején.
    Most az elsődleges egy S9+, a másodlagos meg egy S7. Nézegettem az utódokat, és az S10 család nem ad annyival többet, az S20 meg még drága. Az A széria nem kell, mi marad? Ez.

    Szóval elkezdtem belakni, ilyenkor valamelyik telefont Smart Switch-el átviszem az újra, és használom pár napig, majd FR, sim átrakás, végleges belakás lesz.
    Még az első belakás idején vagyok, Smart Switch egy csomó mindent áthozott az S7-ről.
    Lehet hibákat is.
    Fényképezőben a fogaskerék alatt csak a videófelbontást lehet állítani, a fotókét meg nem.

    Ez most a régi telefonról való átköltözés hibája, vagy tényleg nem lehet felbontást változtatni fotó esetén?

Új hozzászólás Aktív témák