Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Bad Pritt #42 üzenetére

    Hát, akkor nekem ez így már felejtős lesz. Eddig is nehéz volt a komolyabb kombókat és ütéseket megcsinálni billentyűzettel, de ha már a szereplőket is váltogatni kell harc közben, akkor arra nem lesz kapacitásom. Pedig az Arkham Asylum-ot és az Arkham City-t többször is kitoltam már, egyedül az Arkham Origins fogott meg, mert ott billentyűzettel nem tudtam kifingatni már az első bosst sem.

    Ha így áll a helyzet, akkor mindenképp kipróbálom majd, mielőtt megveszem. Ha nem tudom billentyűzettel végigvinni, akkor majd talán egy 75%-os akció keretében megveszem, hogy teljes legyen a sorozat, de még egyszer nem járok úgy, mint az Arkham Origins-nál, hogy kiadok érte 10 rugót és már az elején felidegesít. :)

    MOD: Mielőtt valaki kérdezi: Nem veszek gamepad-et, mert nem tudok vele irányítani. Ha tudnék, már régen konzolom lenne. Pont. Vita vége. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák