Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Trailblazer #150 üzenetére

    Épphogy elkezdtem a kéthetes szolgálatot, egyik reggel üti eligazítás után hívatott a századparancsnok. Megkérdi mi a maga szakmája? Kertész. Remek! Akkor keresse meg xyz-t (telephely raktáros) és vételezzen szerszámot mert kifesti a garázst és a tűzoltószertárat. WTF? Még jó, hogy szakmába vág gondoltam. Ha kész van jelentkezik nálam és kap három nap jutalom szabadságot. Na ezt jól beszoptam hiszen nem kicsi a garázs a raktár meg annak a duplája. Két napig csak pakoltunk és takarítottunk négyen, hogy egyáltalán el tudjuk kezdeni. Összecsaptuk két hét alatt (direkt jó lassan ki ne találjon szoli alatt még valami újabb szopatást az öreg nekünk) meg közben volt egy véradás is na oda is elmentem mert egy nap jutalomszabi járt érte. Végül egy hétre egyenként hazaengedett minket az öreg. A váltás akik épp nem voltak szolgálatban jól rábasztak nekik a századszintet kellett kifesteni úgy, hogy jöttek mentek a csillagosok egész délelőtt, nem lóghattak. Meg jutalom szabi sem járt érte. :DDD Minket meg senki le se szart ott kártyáztunk a raktárban órákat amikor nem volt kedvünk dolgozni. Valagba is rúgtak volna érte, ha rajtakapnak. Régi szép emlékek. Érdekes, hogy az idő, hogy megszépíti pedig akkoriban kimondhatatlanul utáltam az egészet.

Új hozzászólás Aktív témák