Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz _Scythe_ #16 üzenetére

    Van akinek ez tetszik, van akinek a másik.
    Tény hogy a különböző, azonos switchhel szerelt mechanikus billentyűzetek funckióban nem tudnak nagy újdonságot felmutatni, de hát mit is kéne nekik, ezek "csak" billentyűzetek, maximum az anyagok felhasználásánál tudnak variálni. (Keycapek, ház anyaga) meg ilyen apróságok.
    Egy ekkora billentyűzetnél szerintem amúgy teljesen felesleges a kihúzható kábel, megtörni nemigen szoktak, ha meg igen akkor akár te magad kicserélheted mert belül csak le kell húzni és feldugni az újat. Első körben a 100%-os mecháknál azért nem látom értelmét, mert a K70-em is van talán 2Kg-is nem szivesen cipelem magammal. Ellenben a Vortex Pok3remet igen ami 60%-os, és nem fémből van az egész (Gyárilag), persze az enyémen jó nehéz keycapek vannak, Super blue switchekkel, edzett acél bőrözött plate és fa házban, sajnos húsvétkor jönnek érte mert ajándéknak készült, de ez már mellékes.

    Az RGB világítás egyébként kifejezetten hangulatos, bár én leginkább csak játékoknál használok profilokat, illetve este ha programozok vagy ilyesmi akkor az F, és J billentyűzetek mint pozicionálók vannak megvilágítva.

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz _Scythe_ #16 üzenetére

    K65-ön nincs numpad... Hatalmas hátrány. Tudom, hogy sok játékpisti nem használja és még életében nem kereste a kis pöcköt az 5-ös gombon a numpadon, de szerintem sokkal több olyan játékos van aki használja csak nem teszik szóvá a hiányát. Velem sokszor jött szembe hírként vagy ajánlatként olyan mecha bill amin nem volt numpad, elég volt a képet látni már rá sem kattintottam. Teljesen hidegen hagynak az ilyen "csonka" billentyűzetek.

    Emellett a K65-ön nincs hangerő görgő sem például. Nem nagy hátrány de ahogy én elnéztem a kínálatot, ilyen görgőt csak nagyobb árkategóriában kapnak a billek. (egyébként nagyon kényelmes a használatuk de ez tényleg egyéni preferencia)

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák