Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dugo_

    veterán

    válasz quailstorm #27 üzenetére

    Nekem az a kedvencem, hogy hiába venném meg a kedvelt oprendszert a gépre, a 7th gen Intel miatt két órán belül egy blokkolt WU-s nagware előtt ülnék 40ezer forintért... :D Biztos fizetni fogok ezért.

  • mbalint987

    aktív tag

    válasz quailstorm #27 üzenetére

    Örülök, hogy nem volt ilyen, és nem kívánság lett volna, sőt kívánom, hogy soha ne legyen még hasonló problémád se.

    A Windows 10-re meg nem értem miért van szükséged. Nekem 8.1 (Core) van fent a notebookomon, és köszöni szépen, jól érzi magát. A telemetriával kapcsolatos frissítéseket letakarítottam róla, egyébként meg kapja a frissítéseket rendesen. És a mai napi nem érzem, hogy szükségem lenne újabb rendszerre.

    Egyébként meg abban egyetértek veled, hogy nagyon idegesítő, mikor nem vagy képes a saját rendszered kontrollálni. Nem bírnám elviselni, hogy nem tudok beleszólni abba például, hogy az OS mikor frissítsen, hogy viselkedjen, stb. A frissítés persze csak a jéghegy csúcsa, mert a Windows 10 összecsapott felhasználói felülete (egyre kevésbé az egyébként a nagyobb frissítésekkel, de még mindig nem az igazi), a hirdetései és az önkényes alkalmazásletöltései simán elhitetik velem azt, ha vége lesz a Windows 8.1 támogatásának, akkor komoly kísérletet teszek a Linux-ra migrálással.

    "Az is marha vicces mikor oktatási célra több száz ezer Ft-nyi értékben kell warezolnod, hogy átmenj a féléven és tudj otthon gyakorolni."
    Bár én csak most érettségiztem (többek közt ágazati informatikából), tudom, hogy miről beszélsz.

    Fontold meg, hogy valamelyik neves eladótérről, ahol a PayPal is véd, veszel egy Windows 10 Enterprise kulcsot. Találtam, 4-5k körül vannak, beszerzel egyet és probléma megoldva.

    [ Szerkesztve ]

    „Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Új hozzászólás Aktív témák