Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Lenry #114 üzenetére

    "csak azt mutatják meg neki először, aztán azt szokja meg."
    ... aztán hiszi azt, hogy már ért hozzá.
    Pedig a nagyja tényleg nem tudja, hogy mit használ (számtalan videó van a neten, ahogy a XY-re azt hitték, hogy az az új windows), és az előtelepített windows sincs használatra készen telepítve, ott is van kérdés, ami ugyanúgy elborzasztja őket.

    Tegnap még működött...

  • repvez

    addikt

    válasz Lenry #114 üzenetére

    ez igaz, hogy egy kezdőnek mindegy mit kezd el használni.
    Csak az nem mindegy, hogy ki tud neki segiteni .
    Mert ha anyám akarna neki kezdeni most gépezni és elémtenné ezt a linjuxos oprendszert, hogy mitassam el neki a dolgokat vagy, hogy telepitsem fel a gépére.
    Nem tudnám, mert 20 évnél több windowst használok és sose használtam linuxot, én sem tudnám, hogy álljak neki vagy , hogy állisam be azokat a dolgokat amit winen már megszoktam.
    Gondolom nálatok te linuxot használsz iygy nem gond a segitség ha elálitott valamit vagy nem tudja, hogy kell használni,
    És biztos vagyok benne, hogy elöbb találni az ismerösök között olyat aki a windowsban tud segiteni , mint linuxban és ezekben az alternativ programokban

    ugyhogy itt csak az volt a lényeg, hogy minél kevesebb enegria befektetéssel minél nagyobb hasont csinálni.
    Nehogy véletlenul is olyan programot tegyunk bele ami esetleg fizetős, de az állam átvállalja a költségeit ha valaki ezt használja . vagy elötte csinál egy felmérést, hogy a felhasználok mit preferálnának jobban
    win, linux, vagy mac és ennek függvényébe csinálok egy program gyűjteményt vagy esetleg ezeknek megfelelő változatait.

Új hozzászólás Aktív témák