Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    A megboldogult(?) UHU Linuxra emlékeztet ez a kezdeményezés, bár ott mintha több munka lett volna a csomag összeállításával, a lokalizációval és módosításokkal. Amúgy meg örüljünk, hogy csak ennyit variáltak a Mint kiadás átskinezésével, és nem tettek bele egy speckó kémprogramot telemetriát, ami központi szerverre gyűjti a felhasználók netes szokásait, kiszűrve a sötétben bújkáló, rémhírterjesztő ellenforradalmárokat. Vagy csak egy későbbi frissítésbe kerül bele - sajnos, belőlük kinézem.

    #135 repvez "az egyetlen ésszerü az lett volna ha az ujjonan vásárolt gépet lehetne ezzel kérni, hogy ezt tegyék fel rá, minden más esetben ha már van egy müködö rendszered amit beállitottál akkor miért huznád ujra egy másikkal miért nem csak a felhasználoi programokat tennéd fel ?"
    Szerintem ezt egy törvénymódosítással, vagy akár minisztériumi rendelettel el tudják érni, hogy boltokban csak ezzel vagy Windows-zal előtelepített új számítógépeket lehessen kapni, utóbbiakat persze drágábban. Igaz, erre az EU-nak lenne egy-két szava, ha GVH-nak nem is.

    #119 Jesus_Shaves Valamiért nem lepődtem meg...

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák