Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz b. #17 üzenetére

    Rendben, értem, ezért írtam, hogy a ti szemszögetekből nézve, akik eleve előfizetők vagytok, ez egyfajta kedves gesztus. Oké, ez rendben is van. Én csak arra céloztam, hogy azért bőven akadnának páran olyanok is, akik szívesen kipróbálnák, akár csak 1-2 óra erejéig is, hogy miképp fut majd a gépükön, vagy épp milyen a hangulata, de az Access hiánya miatt ezt nem tehetik. Ez pedig egyfajta negatív diszkrimináció, hiszen eleve az előfizetők sem kapják meg ingyen a teljes játékot, legalábbis egy darabig tuti nem fog bekerülni az Accessbe, ennek ellenére ők kipróbálhatják, más pedig nem.

    A demó viszont azért lenne sokkal jobb, még ha kevesebb betekintést is engedne, mert legalább így mindenki ki tudná próbálni vásárlás előtt. Oké, hogy lesznek beszámolók dögivel az előfizetők tapasztalatai alapján, de azért a legjobb és legbiztosabb mégiscsak az, ha az ember a saját gépén győződik meg róla, miképp működik a játék.

    Én amúgy már előrendeltem, azaz engem egyáltalán nem izgat az az 5 nap, ez csak egy észrevétel volt.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák