Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    5 napot már inkább kivárok, azért nem érdemes egy centet sem kiadni, csak hogy még jobban felizgassuk magunkat, és utána az az 5 nap hosszabb legyen, mint az eddig eltelt három év, mióta elkezdtek szivárogni az első infók.

    Inkább kivárok 23-ig, és majd akkor kezdek el vele játszani, amikor már nem kell korlátozásoktól tartanom. 10 óra gyorsan elröppen egy ilyen kaliberű játék esetén, aztán utána minden baja lesz annak, aki épp kezdene ráérezni az ízére, majd egyszer csak a képernyő elsötétül és lazán benyögi, hogy folyt. köv. 28-án, vagy miután megveszed a játékot.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz oriic #11 üzenetére

    No offense, de pont az lenne egy próbának a lényege, hogy ne kelljen miatta előfizetni semmire sem. Így ez megint egyfajta propaganda, hogy minél többen fizessenek elő. Ha tényleg azt akarnák, hogy többen megvegyék a játékot, akkor normális, INGYENES demót adnának ki belőle, legfeljebb nem 20 órára limitálnák, hanem mondjuk tartalmazná az első egy-két küldetést.

    Így sajnos megint arról szól az egész, hogy ha játszani akarsz 5 nappal előbb, fizess elő. Persze aki eleve előfizető, annak ez jó lehetőség kipróbálni, de pont azok esnek így el tőle, akiket érdekelne ugyan, de azért annyit nem ér számukra 5 nap előny, hogy ezért fizessenek is.

    Persze ezzel nem leszólni vagy bírálni akarom a rendszert, csak arra céloztam, hogy valódi kipróbálható demóval jóval több vásárlót nyernének, mint így.

    Mondjuk nekünk, akik első napon megvesszük, ugyan mindegy. :U

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz b. #17 üzenetére

    Rendben, értem, ezért írtam, hogy a ti szemszögetekből nézve, akik eleve előfizetők vagytok, ez egyfajta kedves gesztus. Oké, ez rendben is van. Én csak arra céloztam, hogy azért bőven akadnának páran olyanok is, akik szívesen kipróbálnák, akár csak 1-2 óra erejéig is, hogy miképp fut majd a gépükön, vagy épp milyen a hangulata, de az Access hiánya miatt ezt nem tehetik. Ez pedig egyfajta negatív diszkrimináció, hiszen eleve az előfizetők sem kapják meg ingyen a teljes játékot, legalábbis egy darabig tuti nem fog bekerülni az Accessbe, ennek ellenére ők kipróbálhatják, más pedig nem.

    A demó viszont azért lenne sokkal jobb, még ha kevesebb betekintést is engedne, mert legalább így mindenki ki tudná próbálni vásárlás előtt. Oké, hogy lesznek beszámolók dögivel az előfizetők tapasztalatai alapján, de azért a legjobb és legbiztosabb mégiscsak az, ha az ember a saját gépén győződik meg róla, miképp működik a játék.

    Én amúgy már előrendeltem, azaz engem egyáltalán nem izgat az az 5 nap, ez csak egy észrevétel volt.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz oriic #19 üzenetére

    "Az a gond, hogy a demók általában egyedi buildek, különböznek a fejlesztés alatt álló fő buildtől, így csak erőforrás pazarlás lenne azok elkészítése, mert a teljes játék készítői közül kellene embereket elvonni."

    Nem feltétlenül. Ott van például a Dragon Age: Inquisition. Abból is van Trial verzió, a teljes játékot próbálhatod ki ingyen és bérmentve pár óráig. Mondjuk az EA volt olyan kedves, hogy a megjelenés előtt nem tette elérhetővé ezt a lehetőséget, csak jóval utána, de mondjuk nincs is Access-hez kötve, bárki letöltheti.

    Vagyis meg tudják oldani a dolgot úgy is, hogy ne kelljen másik bulildet írni. Csak épp megjelenés előtt nem akarják, hogy mindenki kipróbálhassa. Mert akkor nem kötnék Access-hez. Én mondjuk nem értem, miért nem éri meg nekik. Úgyse játszhatsz vele végig, mert lejár az időd és letilt a játék, akkor meg miért nem lehet ingyen kipróbálni?

    Nekem amúgy mindegy, csak érdekes...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz oriic #21 üzenetére

    Persze, a hangsúly azon van, hogy meg tudnák csinálni, csak éppen nem akarják. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák