Új hozzászólás Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz tiv83us #26 üzenetére

    Nem igazán értem mire írod amiket írsz.
    Én is a történet miatt játszom elsősorban. És attól, hogy nem importálom be az előző játékot, attól még játszottam vele, tehát miért ne érteném, hogy miről van szó?

    Lehet, hogy a 3. rész különbözni fog, de a 2.-ban az egyetlen negatívum amivel szembesültem az import nélküli első végigjátszás miatt, hogy pár mellékszereplővel nem futottam össze.
    A fő történetelemek ugyanúgy megvoltak, egyszerűen csak választottak hozzá egy default verziót, ami többnyire egyezett a renegade választással, vagy egyfajta worst-case scenarióval.

    Ha minden lehetőséget ki akarok próbálni (mi alakul másképp, ha az előző játékban ezt vagy azt másképp csinálom), akkor ez is köztük kell legyen. Hogy elsőnek vagy utolsónak az szerintem csak ízlés kérdése.

    Vagy kitalálnak megint egy default történést, amivel megegyező mentésem valószinűleg nem lesz, de a különböző végigjátszásokból tisztában leszek vele, mi miből következik, és onnan folytatódik minden, vagy valahogy máshogy oldják meg amit viszont megintcsak érdemes lesz megnézni.
    A második végigjátszás alkalmával pedig külön érdekes lesz figyelni azokat az extrákat amit az importált előző játék ad.

    Aki hülye, haljon meg!

Új hozzászólás Aktív témák