Új hozzászólás Aktív témák

  • Meglivorn

    aktív tag

    válasz oriic #10 üzenetére

    Igen, de pont úgy értem, hogy nem a "legrosszabb ending = meghal / legjobb ending = mindenki él" megoldás kellene. Hanem hogy Shep mindenképp meghal, a verziók abban különböznek hogy a csapattársak közül ki marad, ill mekkora a pusztulás a galaxisban.
    Bestest ending: Shep hősiesen feláldozza magát (szem és bugyi nem marad szárazon a cutscenetől), sok az áldozat de mindeni optimistán tekint a jövőbe és újjáépít. A Rachnit rehabilitálják és békénhagyják, a quarianok hazamennek végre és béke van a gethekkel akik elvannak az állomásaikon stb. Megfelelő románc esetén a companion meg egy gyerekkel nézi Shep bazi heroikus szobrát a Citadelen :))
    Legrosszabb ending: minden romokban, a geth/quarian háborúban az egyik fél teljesen kivérzett a másik döglődik, a rachni már ugyis halott, iszonyat pusztulás, Shep és a teljes legénysége odaveszett de legalább magukkal vitték a reapereket és megszakadt a körforgás. A túlélők ülnek a romokon, és próbálnak kezdeni valamit azzal, ami maradt.

    Na, valami ilyen skála :D
    Nem vagyok naív, tudom, hogy nem ez lesz (nem olvastam semmi spoilert), de nekem ilyesmi tetszene.

Új hozzászólás Aktív témák