Új hozzászólás Aktív témák

  • Meglivorn

    aktív tag

    válasz Vinyard# #37 üzenetére

    A control/destroy még összehozható (vagy a reaperktől szereznek, vagy a roncsokból szereznek technológiát, erőforrást).
    Mivel a kontrol a paragon ending, nem valószinű, hogy Shepard elkezdené vele leigázni a galaxist (renegade shepard talán, de az meg úgyis robbant, olyan a frazeológiája) :D
    Szerintem pedig tényleg az a legvalószinűbb, hogy visszapakolja őket a mélyűrbe, valahova ahol senki se találja meg és benyomja a sleep gombot :)
    Egy másik lehetőség hogy a "pacifikált" -jujj- reaperek baromi nagyot lökhetnek a galaxis technikai szintjén, átvéve technológiákat.
    Hosszú (sőt, már akár rövid) távon viszont biztos vagyok benne hogy olyasmi lesz, hogy a reaperek eltűnnek valahova, és nem látta őket többé senki (a renegade ugye egyszerű, PUKK és salvage :D ).

    Mellesleg a második végigjátszáskor, miután a quarian/geth béke is megköttetett, jót vigyorogtam Garrus beszólásán "A gethek és a quarianok együtt dolgoznak... még a végén megérem, hogy krogan csapatok jönnek segíteni Palavenre... ja várj... Shepard, ha sikerül lebékítened a reapereket is, szenté avatnak!" :))

    A szintézis viszont túlságosan gyökeres változás, nem igazán tudom hogyan jelenne ez meg a továbbiakban, a "mindennapokban". És mivel amúgy is csak majdnem max MS mellett jön be (oké a shep túléli magasabb, de ez egy másik téma, másik trope :D ) nekem tényleg erős a gyanúm, hogy egyfajta nagyon alternatív, spekulatív bónusz, ami nem lesz része a kánonnak.

Új hozzászólás Aktív témák