Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz nkmedve #7 üzenetére

    Az Andromeda speciel nekem tetszett (kivéve a crafting rendszerét, az fájdalmasra sikerült), de a fejlesztése elég problémás volt 3 kontinensen keresztül... A CP 2077 is tetszik, ugyan vannak benne bugok meg minden, de jól szórakoztam vele még kipörgettem és várom a DLC-ket, vagy bármit ami jön, fene tudja.

    Az ME3 vége viszont tényleg WTF lett. Ráadásul a magyarázkodás mellette csak rontott rajta.
    Sokan vártuk, hogy valamit kihoznak abból a felfedezésből amit Tali vizsgált az ME2 elején, de arról meg semmi nem volt.

    L3zl13: hehe :)

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz nkmedve #7 üzenetére

    Mass Effectnél nem a fejlesztőgárda szapulása ment, hanem az EA Games-é, az rombolta le a sorozatot.
    Adott volt egy monumentális, epikus sztorivonal a játékban, tele mindenféle döntési lehetőséggel, jó oldal, rossz oldal stb, aminek a legvége az lett, hogy mindegy mit választottál eddig, tessék itt van három szín. Ha nincs a játékosok részéről rage, akkor még az extended cut se jött volna, ami nélkül tényleg romokba dőlt volna az egész, playerbase vagy sem.
    Mindez pedig azért volt, mert a kulcsfigurák leléptek a Bioware-től, nem éppen a felhasználók, hanem a shitty EA games miatt, aminek csak a pénz számított, semmi más.

    CP2077-nél meg elkövették azt a hibát, hogy agyontolták hype-pal a játékukat, meg Keanu Reeves és prémium árazás, a végtermék meg vállalhatatlan lett megjelenéskor. Itt sem egy indie gittegyletről van szó, akik "megengedhetik maguknak", hogy bénázzanak, hanem egy profi, akár több száz vagy mégtöbb fős játékprogram-fejlesztő vállalatról, marketing teammel meg igazgatóval meg minden. Ha elkérsz 60 eurót/dollárt egy játékért, az olyan is legyen, pláne közel egy éves késve kiadás után.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák