Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • illjo

    senior tag

    válasz S e t h #252 üzenetére

    Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni, mert bár részt veszek a huawei közösség különböző platformjain (mint ahogy sokan mások a saját eszközeik platformjain, gondolom ez nem "bűn"), természetesen nem vagyunk egy homogén, csak azonos elvek mentén, azonos motivációkkal, attitüdökkel rendelkező társaság. Mint ahogy nyilván más telefonos csoportok sem. Bármennyire is ránk akarjátok erőltetni a sablonokat. Csak szólok, már te is a "proli vircsaft" része lettél. Mondjuk nem tudom miért pont proli. A prolin azt az egzisztenciálisan, és szellemileg lecsúszott, műveletlen, max félművelt réteget érted, akik ezek szerint itt vircsaftolnak? Én nem tartom odatartozónak magam.
    Te is csak idejöttél és elkezdtél frusztrált huawei fanokról regélni. Biztos vannak olyanok is, amilyeneket te említesz. De miért lenne mind olyan. Miért ne lehetne elégedett az is, aki drágán vette. Jó a kamerája, jó a kijelző, akksi mittudomén mi. Nem érdeklik a google appok annyira, elvan, örül. Aztán van olyan, aki már azon a bizonyos lecsúszott áron vette meg. Nincs rajta google és? Tesz rá. Mókol. Húúúúúú...Eretnek, az ördöggel cimborál... Vagy hagyja úgy. Mindegy van egy flagshipje jó áron. Nem tudja jóáron eladni? Nem. És? ÁLtalában mindenki tart tartalételefont. Arra évekig jó lesz. Aztán vesz egy huaweit vagy egy iphone t vagy egy xiaomit. Kit érdekel? Az a baj, hogy ahogy beszédültök egy huawei topikba, nem az eszközökről esik szó, hanem a barom huaweiesekről. Így szépen egyöntetűen. Mer' mind olyan. Fanok. Meg HMS térítők. Provokáltok itt minket, aztán meg ha jönnek reakciók nem tetszik. Minden huaweies frusztrált.. Ja..biztos. Ha te mondod..

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

  • Aryon87

    félisten

    válasz S e t h #258 üzenetére

    Olyasmi aki tűnik 🤷‍♂️

    Nem ismerjük egymást

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz S e t h #257 üzenetére

    "Mi ez hogy Huawei közösség? Egy szekta? Akik közösen lépnek fel, ha vmi nem tetszőt találnak a weben?"

    Neeeem, ilyen elő sem fordulhat. Aryon sem csődítette ide a gitt egyletet. Dehogy. :DDD
    Mindezt egy fém darab védelmében. :D
    És még az Apple-re mondják, hogy elvakult fanjaik vannak...Ehhez képest a HMS fanok már egyenesen szektaként működnek. Ahogy írtad is.

    [ Szerkesztve ]

  • illjo

    senior tag

    válasz S e t h #257 üzenetére

    Tényleg? komolyan? Ez jött át? Szavakba kapaszkodsz? Egy közösség csak szekta lehet? Most tényleg? Harc? Mindenáron ezt sulykolod, sulykoljátok? Miért???? Matematika, halmazelmélet: a logout fórum a nagy halmaz, az is egy közösség, mi itt KÖZÖSEN fórumozunk. Aztán szépen eljutunk a részhalmazokig, a topikokig. Azok is közösségek valami KÖZÖS téma mentén. Aztán vannak ezeknek a halmazoknak metszetei is amikor egy egy fórumtag esetleg ide is és oda is tartozik. Nem tudom, hogy miért ne hívhatnám őket közösségeknek, de azt pláne nem tudom, hogy ez nálad nálatok miért szinonímája a közös harcnak. Nyilván, ha valaki azt modja, hogy mind kommunisták, kína imádók vagyunk, vagy te azt mondod, egy HMS huawei telefonnal rendelkező csak frusztrált lehet, a közösség pár tagja lehet, kiáll a többiekért és megpróbálja elmagyarázni nektek a lehetetlent, hogy nem, mi nem mind csak ilyenek, vagy olyanok vagyunk. De ha nem egyesével, hanem ránk húzva egy sablont mégiscsak kikiáltanak valamennyiünket ilyennek vagy olyannak, akkor lesznek közülünk páran, akik kiállnak ezért a NEM HOMOGÉN, hanem HETEROGÉN közösségért. Ahol biztos vannak frusztráltak, nem frusztráltak, szegények, gazdagok, okosak, idióták stb stb. De igenis tiltakozunk az ellen, hogy idejöjjetek és az arcunkba toljátok a legendáitokat, az általános katyvaszotokat. Én is kénytelen vagyok ismételni magam újra és újra sajnos. Nem akarjátok megérteni. Nem és nem. Ha a fene fenét eszik, akkkor sem. A kulcs az utolsó mondatodban van. De már ezt is leírtam párszor. Sz..om le, hogy te mit írsz rosszat a huaweiről. Abszolút nem érdekel...Használom amit használok akinek nem tetszik az a cucc, hát istenem. De nézd már meg, hogy te a 249 hsz-ben hány szót ejtettél készülékről, hms-ről gms ről kameráról bármiről. Én csak prolizást látok, meg frusztrált, bezuhant árú huaweiektől görcsös, verítékező (nyilván ez miatt büdös), ökölbe aszorult kezű (nyilván bárkit megütni képes), agresszív huawei telefontulajdonosokról szóló víziót. Bármelyik hszt elolvasom a ti részetekről az személyekről szól szinte kivétel nélkül. Ha telefonokról esik szó is véletlenül és van köztünk olyan (én nem ) aki próbál ellenérveket felhozni, akkor arra jön az acsarkodás, személyeskedés. A végén mindig az embereknél köttök ki, nem a tárgyak védelmében megírt hsz-ek tárgyilagos cáfolatában. Magadnak mondasz ellent, mikor azt kéred számon tőlem, hogy én mit veszek magamra, ha valaki dehonesztálót ír egy termékre, gyártóra. Mert te pont nem a huaweit, vagy a telefonjait proliztad, meg agresszív idegbetegnek állítottad be, ha jól látom.

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz S e t h #295 üzenetére

    Le a kalapot fel a burnuszt ez esetben. :DDD
    Mellesleg szerintem minden más márka topikjában is pont ez történt volna ha hasonló képen leszólják az adott terméket. :) Gondolom ilyent máshol még nem láttál....

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • illjo

    senior tag

    válasz S e t h #304 üzenetére

    Hát, én is úgy tettem fel a kérdést, hogy 'reményeid szerint'. Mivel a kontextus alapján vélelmezhető nemcsak a leírt eredmény, azaz a takarítás tudomásul vétele, amennyiben bekövetkezik, hanem az eredmény kívánása is a részéről. Ezért bátorkodtam a mindennapi életben használatos 'reményeid szerint szóösszetételt használni.
    Még egyet? Miért ne?😃 Ja, közben itt a jó időben a kutyámnak rugdosom a labdát😃Univerzális vagyok, mondhatni kompatibils a jó idővel. :))

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák