Új hozzászólás Aktív témák

  • illjo

    senior tag

    válasz S e t h #252 üzenetére

    Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni, mert bár részt veszek a huawei közösség különböző platformjain (mint ahogy sokan mások a saját eszközeik platformjain, gondolom ez nem "bűn"), természetesen nem vagyunk egy homogén, csak azonos elvek mentén, azonos motivációkkal, attitüdökkel rendelkező társaság. Mint ahogy nyilván más telefonos csoportok sem. Bármennyire is ránk akarjátok erőltetni a sablonokat. Csak szólok, már te is a "proli vircsaft" része lettél. Mondjuk nem tudom miért pont proli. A prolin azt az egzisztenciálisan, és szellemileg lecsúszott, műveletlen, max félművelt réteget érted, akik ezek szerint itt vircsaftolnak? Én nem tartom odatartozónak magam.
    Te is csak idejöttél és elkezdtél frusztrált huawei fanokról regélni. Biztos vannak olyanok is, amilyeneket te említesz. De miért lenne mind olyan. Miért ne lehetne elégedett az is, aki drágán vette. Jó a kamerája, jó a kijelző, akksi mittudomén mi. Nem érdeklik a google appok annyira, elvan, örül. Aztán van olyan, aki már azon a bizonyos lecsúszott áron vette meg. Nincs rajta google és? Tesz rá. Mókol. Húúúúúú...Eretnek, az ördöggel cimborál... Vagy hagyja úgy. Mindegy van egy flagshipje jó áron. Nem tudja jóáron eladni? Nem. És? ÁLtalában mindenki tart tartalételefont. Arra évekig jó lesz. Aztán vesz egy huaweit vagy egy iphone t vagy egy xiaomit. Kit érdekel? Az a baj, hogy ahogy beszédültök egy huawei topikba, nem az eszközökről esik szó, hanem a barom huaweiesekről. Így szépen egyöntetűen. Mer' mind olyan. Fanok. Meg HMS térítők. Provokáltok itt minket, aztán meg ha jönnek reakciók nem tetszik. Minden huaweies frusztrált.. Ja..biztos. Ha te mondod..

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák