Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz TTomax #32 üzenetére

    "Soha nem jutna eszembe 250re venni a polling ratet 144Hzen,na mindegy."

    Munkához/netezéshez/médiázáshoz nem mindegy? Amikor játszottam, felraktam 500-ra. (A vicc, hogy életem lebrutálisabb statjait (huzamosabb időn, 2350 meccsen keresztül) amúgy egy MX300-zal lőttem, 125 Hz-cel, egy Allsop XL-en – de az már egy másik történet.)

    "Nem tudom mi lenne veled ha mondjuk ki kellene ásni egy 20mes kerítésalapot..."

    Megmondom neked; utána konkrétan hetekig nem tudnék fogni, tekintve, hogy tönkön vannak az izületeim. Ez 2011 óta probléma, de szerencsére az utóbbi ~15 évben volt néhány opció a rágcsálók könnyebbik (és értelmes!) halmazában, és csak örülni tudok neki, hogy végre szaparodnak a lehetőségek, a határokat pedig lejjebb tolják.

    Nyilván játszottam (sokkal) nehezebb patkányokkal is, golyóssal is, nem eggyel, nem kettővel, nem hárommal, mivel '95 óta vagyok PC user, és a gyerek-, illetve suhanckorom sok-sokezer órája telt számtalan számítógépes játék előtt (csak Quake-ekben van usque 8000-em, érted), az egerek-padok meg ~10 évig volt az egyik hobbim.

    "jól csinálják ezek a cégek... "

    Jól csinálják, bizony. Végre nem a súlyozható (és gyakran tenyeres-talpas) termésköveket ontják magukból nyakra-főre annyi év után; nem csak a hozzám hasonló izületi gondokkal küzdő emberek szajkózzák, hogy a könnyebb jobb. A szükséges jóért (amiről tudom, hogy az, szubjektív szinten meg hatványozottan) meg hajlandó vagyok a zsebembe nyúlni, pláne egy olyan eszköz vonatkozásában, amit alsó hangon napi 12-16 órát használok, a hét minden napján.

    A geekek meg csak előre vitték a világot. :))

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák