Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz MeszesKPT #47 üzenetére

    Ja, én is benéztem(ld. följebb), meg az AMD is.

    Azt hittem, a teljes RTX2060 paletta ára lett megvágva az NV által, holott lóf@szt, csak az EVGA RTX2060KO ára ment le 300USD-re, amit kb. sehol nem kapni(az EVGA saját oldalán sem, csak a drágábbik verziót 320 USD-ért), a 2060 MSRP-je meg változatlan.
    Erre rápánikolt az AMD, ami azoknak jó, akik olyan kártyát vesznek, amin jó a hűtés és van rá új vBIOS - csakhogy ez nem minden gyártónál lesz így, állítólag lesz aki a régi vBIOS-szal is ad ki kártyát, meg az újjal is OC-néven, bár ezelnél a gyártóknál kérdéses az árazás, talán a régi vBIOS-os modellt leárazzák a 1660S nyakára, ahol megintcsak nem lenne roszz vétel.

    @(#43)bobalazs: Nem tudom ezt a képletet honnan veszed, az MSRP az a végső kisker árra(Manufacturer Suggested Retail Price) nézve ajánlás, a nagykerek nem annyiért adják, nem arra jön rá a kisker árrés - a 25%-ok se tudom, honnan veszed, IT-ban tipikusan jóval kevesebb annál - már ott ahol el is akarnak adni valamit, nem csak pénzt mosnak, nem ritka az egy számjegyű árrés sem. Az extra verziók persze lehetnek drágábbak, de ha pl. a Sapphire 103e-ért megy, ki az a marha aki 130e-t kiad érte, alig többért már non-xt RX5700-at kapni, ami szintén húzható és 8GB VRAM van rajta...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák