Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saril

    senior tag

    válasz nyerek01 #71 üzenetére

    Úgy kapcsolódik hogy azt írtad "azért fogjuk fel a belsôégés egy vicc napjainkban"
    Amit írtál nem értem hogy van kapcsolatban a valósággal?

    Mármint értem hogy azt írtad: "Mondjuk ajánlom figyelmedbe a Valóságot. Vállalatok, autógyártók nyilatkozatai, államok politikai és gazdasági iránya stb."
    Szóval holmi nyilatkozatoktól nem fognak eltünni ezek, mert sok területet nem tudsz kiváltani elektromos működésre, aggregátorok vagy megmunkáló/munkagépek? meg a tajgán hogy rugna labdába bármilyen ma létező akkuforma szerinted?

    Tehát ettől amit leírtál a te véleményed meg még sok más emberé hogy vicc az hogy az egész világon bleső égéssel/üzemanyag elégetéssel működik minden:
    Teherhajók, kamionok, vonatok nagy része, a szgk nagy százaléka, munkagépek, aggregátorok, traktorok, REPÜLÉS!
    Ez amit leírtam mind vicc, valóban az, mármint a te felfogásod szerint, viszont van egy rossz hírem neked, még sokáig itt lesznek.

    Az én véleményem a témában az hogy csakis helyi esetleg csak agglomerációs közlekedésre alkalmas bármilyen akkus megoldás, és oda nagyon jó! Hosszú távra még mindig nincs megoldás, ráírják az 500-800km-t aztán ha nyáron haza akarnék menni az ország egyik pontjából a másikba 22fokra állított klímával, tempomat 130-al, nem igazán létezik erre meglévő EV megoldás!

    [ Szerkesztve ]

    Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

  • Ribi

    nagyúr

    válasz nyerek01 #71 üzenetére

    Az a gond, nagyon naív vagy.
    "Vállalatok, autógyártók nyilatkozatai, államok politikai és gazdasági iránya stb." tudod mi ezeknek a fő irányvonal? A pénz. Pont leszarják a te egészséged. Ha azt hiszed, hogy a károsanyag kibocsájtás miatt csinálják az elektromos autókat akkor nemártana felábredni a csipkejózsika álomból...

Új hozzászólás Aktív témák