Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    én konzolt használok 5-6+ éve... high-end PC mellett... volt PS3 is, a Gran Turismo miatt... aztán leragadtam a Forzák mellett inkább...
    szóval, XbO-nal kezdtem a Forzákat tolni komolyabban, heti szinten... FH1-2-3, FM 5-6..... ezt lecseréltem egy One S -re és örültem, mint majom a f.rkának, mert a 4K Samu TV-n nagyon szép lett a játékok felskálázása... ekkor jött a FH4 és a FM7 is a vinyóra a többi közé.
    semmi mással nem játszok boxon... voltaképp, ha azt a pár játékot veszem figyelembe, akkor nem is kéne a Box... elég lenne a PC és azt TV-re.. a hw-em megvan a 4k 30/60FPS-hez... mehet TV-re is akár... (Gridet pl úgy szoktam tolni)...

    nekem a fő kérdésem az lenne, de félek erre fixet még senki nem tud, hogy cseréljek XOX-ra, vagy várjam meg az új jövevényt, annak tudatában, hogy csak arra a 3, PC-re nem kiadott Forzával játszok?! nekem a tűéles, ódab@szós graf a minden, tehát... tudom, hoyg lenne előrelépés a One S-ről XOX-ra váltani ilyen téren... nem sok, de lenne

    mert az is bookingolható, hogy ami jön Forza a jövőben, az jön PC-re is, így nekem felesleges a konzol a TV mellé... a One X is az miatt a 3-4 játék miatt kell, és voltaképp ennyi... látvány+régi Forzák...

    nagyon sajnálom, hogy a FM4-et nem csinálták meg visszafelé kompatibilisnek :O )

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák