Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz VágniValó #11 üzenetére

    Mondok jobbat, amit e-digitalnál tapasztaltam 2015-ben. Beregisztrálva, kívánságlistára elmentve amit venni akarok (amit ajánlottak! is, hogy könnyebben elérhető legyen BF-kor).
    Az akciókor a normális oldal persze elérhetetlen, csak az a szar BF-es kinézetű amit külön erre a napra készítettek, amiben 'természetesen' NINCS kívánságlista menüpont. Csak azért tudtam elérni, mert még ott volt az előzmények között.
    Gépet akartam cserélni, ezért az előtte való napokban átnézve alaplap-cpu-vga volt többek között elmentve whishlistre, amiből az akció napján semmi nem volt kapható. A 2015 júliusától kapható új processzorra konkrétan azt írták, hogy forgalmazása befejeződött 2014 Májusában(!!) Persze a BF befejeződése után, másnap, már érdekes módon újra 2015 júliusában jelent meg és kapható is volt... :U
    Na meg persze a kosárba be tudtam tenni terméket, de fizetésre kattintva hogy - hogy nem, 'véletlenül' kiléptetett az oldal. És persze visszajelentkezve kikerült a termék a kosárból. Tök mindegy hányszor próbáltam (fél tucatszor legalább), amíg nem akartam fizetni nem volt gond, de arra kattintva mindig.
    Ekkora szemét, tróger bandát ritkán láttam. Sajnos nem, és nem jól csináltam képernyőmentést, meg egyébként is nehéz lett volna bizonyítani, de egy feljelentést megért volna, már csak a törődés jeleként is.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák