Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Zigur #19 üzenetére

    nem feltétlen...mert sajna az árfolyam miatt általában egy friss megjelenés drágább a steamen,mert ugye itt mondjuk 12 ezer egy játék,a steamen 49-59 euró.és azt se el nem adhatod,se kézbe nem veheted,ráadásul ott az örökös steam rablánc.eszembe nem jutna pl.cod-ot steamen venni,de kisebb játékokat ők jobban lőnek be árban sokszor.
    jó példa a left 4 dead 2,amit tegnap előrendelésben 9100ft-ért vettem meg,és ráadásul még cserébe jár az előrendelőknek a 2 nap múlva megjelenő demó,exkluziv amerikai baseballütő a játékban...és most nézem,a cdgalaxis-ban az alapár 11990ft,tehát ennyiért lesz a boltokban,a kedvezményes ára 10790 lesz,de a futár ha csak ezt veszed,999ft,ugyanott vagy.és mivel eleve steames a játék,nem ér semmi extrát a dobozos verzió,mert ugyanúgy regisztrálni kell a kódot és kell hozzá a steam...max polcdisz lesz utána a doboz...de egyébként most jöttem az usa-ból haza,és nem vettem semmilyen játékot...pedig ha lett volna jó cucc jó árban...és sajna egyébként a steames játékokat nem adják magyar nyelvvel akkor sem,ha itt lemezen úgy jelenik meg,és utólag sem lehet magyaritani úgy tudom egykönnyen.és pl.a cod-oknál lehet gond az update-vel is,mert a sima frissitések nem jók sosem a steames játékokhoz,mert nem telepitőt kapsz,hanem direktben jön le a játék szerkezete,és az exe a steam miatt más.és emiahh aki hc gamer,rághatja a kezét,mert akár napokat is csúszhat a steam update a sima módszerhez képest,és ez a cod-oknál azt is jelenti,hogy mivel a szerverek frissülnek,addig nem is játszhat az ember...vagyis steamen azt kell venni,ami 1.amúhyis csak ott játszható,pl.az összes valve játék,+ami half life motoros,vagy pl.exkluziv játék,amit itt ki sem adnak lemezesen,nagyon jó példa erre a killing floor,amit az élményhez képest bagóért adnak,15 euró asszem,left 4 dead-ra hajazó 6-os zombiölős coop cucc.de pl.amerikában ezt is láttam dobozos kiadásban.a másik,ami megéri,hogy régebbi sikerjátékot,mint a korábban emlitett bioshock,vagy pl.Flatout Ultimate Carnage,vagy mostaniból az ArmA II olcsón megvesz az ember.telepitőt egyébként az aktuális állapotról csinál a steam,tehát archiválni lehet itt is.a magyar boritó és tokminősék meg kábé az a szint,amit simán reprodukál az ember,ha épp az kell neki,a kiskönyv meg nem segit olyan sokat általában,de az is letölthető és kinyomtatható általában a játék honlapjáról...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák