Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz bAtt001 #12 üzenetére

    Nem lesznek rákényszerítve mert vagy nem veszik meg vagy úgyis készít hozzá valaki fordítást.

    Itt a lényeg azon van, hogy az emberek szórakozni akarnak, kényelmetlen egy olyan nyelven játszani amit nem értenek meg teljesen, anyanyelvi szinten. Én játszottam német nyelvű sims-el, pontosan azért, hogy "játszva tanuljak" de kész szenvedés volt, tanultam valamennyit de így már abszolút nem volt szórakoztató a játék. :)

    Nem a sztorin van a lényeg, hanem, hogy hogy érzi magát az ember játék közben, mennyire tud elmerülni a játékban és ez problematikás lehet ha nyelvi akadályok vannak.

    Nem a lokalizáció hiánya miatt fog valaki nyelvet tanulni vagy jobban tanulni, ahhoz sokkal komolyabb elhatározás kell. Viszont én abszolút megértem az EA-t, túl kicsi a magyar piac és ennek a magyar piacnak csak egy töredéke veszi meg a játékot, szóval én nem hibáztatom őket.

    (#9) bAtt001: sok embernek nincs bankkártyája, sok a tanuló tizenéves, ráadásul olyanról is tudok(nem is 1-2 ember) aki azért nem merte a szülei bankkártyáját használni(természetesen úgy, hogy utána kifizeti) mert a szülei nem engedték volna, hogy egy játékra havonta költsön. Ezért inkább vette titokban a GC-t.

    [ Szerkesztve ]

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák