Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    Helló!
    Nekem is megvan a MTG '97 a Microprose-tól.

    Vistám van.
    A setup-ot csak 95-ös módban tudtam elindítani. Fel is települt a gépre, csak utána semmi.. :( ...
    Hiába próbáltam 95-ös kompatibilitási módban elindítani nem indul a progi.

    Nem értem minek van a windows-okban ilyen kompatibilitási mód, látszólag semmit se ér!

    Tudnátok megoldást?
    Ha már valahogy elindítottátok xp alatt (kár, hogy ide nem írtátok le) akkor csak van lehetőség vista alatt is!?

    köszi!

  • Throme

    veterán

    válasz TrollBalint #19 üzenetére

    Hát nem gondoltam volna hogy valaki válaszol!
    Ahogy látom itt van olyan aki arra megy, hogy minél több témát nyisson aztán csá kit érdekel....
    Kb 10 hsz után el is hal a téma (a többi fórumtémáihoz hasonlóan).

    Szóval utána néztem magam....
    Lényeg hogy nekem a manalink132 segített.
    Most el kell indítani a manalink.exe-t és utána magic.exe-t.
    Még a kompatibilitás sincs beállítva!
    Ilyenkor egy új felületet kapok ahol ki tudom választani hogy duel-t vagy pakliszekesztést vagy azt a beépített játékot akarom elindítani. Elméletileg még neten keresztül is van lehetőség játszani.
    Engem igazából a pakliépítés és annak tesztelése a gép ellen érdekelt. Ezek működnek. Azt a játékot is kipróbáltam, de volt gondom, hogy nem tudtam lapot venni. Arról le is tettem és maradt a duel.

    Nekem még vannak olyan patch-eim hogy:
    MTGV125

    MTG Manalink Large DL
    (Company=MicroProse Software, Inc.
    Application=Magic: The Gathering
    Version=3.0)

    Az eredeti téma meg be sem indult igazán. Pedig azt is kipróbáltam, felemás érzelmekkel. Lehetne róla beszélni de ez a fórum alkalmatlan arra. Halott.
    Külföldi fórumok meg már mindent elmondtak erről az új kiadásról. Feleseleges már ezen pörögni.

Új hozzászólás Aktív témák