Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Theodolit

    tag

    de azért arra kiváncsi vagyok hogy Kovács J. Pisti mikor kapna 100k ft-ot egy igényesen megterevezett plakátért amennyiben nincs saját cége vagy nincs benne egy cégben v. hasonló.
    Szerintem ez a hozzáállás a szánni való ami itt megy, nem az ami a pályázat kííróknál, egyből csak a pénz, a lehúzás ,meg hasonlókról van szó csakhogy legyen miért panaszkodni. Szerintem egy Mafia fan simán megycsinálja már csak azért is hogy elbüszkélkedhessen vele ,hogy "nézd ott a boltban az az én plakátom" és még van egy jó polóm, meg a játék legálisan, ingyen, nem is beszélve az örömről amit a nyerés okoz( valakik közül te voltál a legjobb).. Azért arra kiváncsi lennék közületek hányan fogják megvenni eredetibe ezt a játékot amit ennyire értéktelennek tartotok. Amugy meg tegyük fel dolgozol vele 10órát ami azt jelenti hogy kb 1500ft/óra egy mai diák meló ami ennél jóval több szenvedéssel jár az jó esetben 500ft/óra....

    [ Szerkesztve ]

    Az élet 10%-al a ponthatár alatt kezdődik!

  • Theodolit

    tag

    válasz glutamin #28 üzenetére

    Szerintem a konzolos/pc-s játékok legnagyobb részének célcsoportja a 13-27 éves kor közötti emberek, ez a csoport meg MO-n erősen a diák csoportba esik.
    Nem hinném, hogy 40 éves családos apák/anyák profi tervező munkáit várnák, inkább valami olyat valaki olyantól aki a saját korcsoportját megfogó plakátot tud csinálni.

    [ Szerkesztve ]

    Az élet 10%-al a ponthatár alatt kezdődik!

Új hozzászólás Aktív témák