Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Aron1988 #17 üzenetére

    Akkor újra: a játékmechanika alapja a fedezék, ez már az eleje óta így van, erre épül az egész, ha tetszik, ha nem, ez nem fog változni.

    Olvasom amit írsz, de nem értem. Minden MMO, hack & slashben és más fejlődés alapú játékban (manapság: RPG) az a lényeg, hogy egy olyan tárgyat találj, ami X-el nagyobbat sebez az előzőnél, legyen az kapa, fejsze, kard, puska, páncél. Itt is megvan ez a rész.

    Single playeres (Coop) lövöldözős játékhoz nem elég epic, élethű, MMO-hoz meg nem elég változatos. Pont, azok a dolgok hiányoznak belőle, amitől egy MMO jó lenne.

    Viszont ez nem egy MMO, lehet itt van a tévedés. Idézem: "online open world third-person shooter role-playing video game with survival elements."

    Online - pipa, 3rd person shooter - pipa, RP - felszínesen, de pipa, sirvival elements - pipa.

    Ez, hogy guggolunk a hóban a gépkarabéllyal, és agyaggalamb lövészetet tartunk?

    Ilyenek a shooter játékok.

    Egyébként DZ-ben voltál? Crafting megvan? Bázis fejlesztés? Raid? Story első "boss"-át megölted legalább? Vagy csak futottál pár utcát és ebből szűrted le?

    RECSKA: Hát alapvetően szerintem alapvetően a Keletieknek készült, grind alapú MMOk nagy része bukás EU/US területen, egyszerűen nem vagyunk ráállva annyira a végtelen kattintgatásra. Persze, volt idő, pl.: L2-be is belevertünk több ezer órát, meg Daocba, Knight Online-ba, de manapság szerintem ezek kevésbé népszerűek. Mondjuk ez nem igazán kapcsolódik a Divison játékhoz, mert ez nem is igazán grind és nem is igazán MMO. :)

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • Raysen623

    addikt

    válasz Aron1988 #17 üzenetére

    A probléma a következő: te be akarod tagolni ezt a játékot a sivatagban vagy dzsungelekben majmokat vagy sárkányokat kergető mesevilágba. Nos ez nem az a játék, és emiatt meg a mások által leírt dolgok miatt sem egy tucat MMO. Ez inkább egy coop-TPs shooter RPG elemekkel ellátva, szeparált PVP-vel.
    A hangulata pedig szerintem nagyon ott van. :C

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Fontos?

    tag

    válasz Aron1988 #17 üzenetére

    Totálisan egyet értek veled!

    Ez így elégunalmas és lapos játék.
    Nekem sem jött be...

    Egyébként nem értem Cactus -t meg azokat a szép embereket, akik jönnek és meg akarnak győzni, hogy "deee ez egy űűűbergééém"... Milyen jogon? Hogy képzelik? Hát nem lehet az embernek saját véleménye?
    Akinek véleménye van, az mindjárt hülye???

    Hát én nem kérek az ilyen emberekből. Megvan a saját véleményem, nekem a háték nem tetszik és pont.
    okoskodhat akárki, de hadd döntsem már el, hogy számomra mi a jó és mi nem.
    PL. számomra ez a játék egy kupac kaki és holtbiztos, hogy ingyen sem kéne.
    Akinek meg nem tetszik a véleményem, tehet egy szívességet...

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XNBP18nrRdw#!

Új hozzászólás Aktív témák