2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Bad Pritt

Bad Pritt
(veterán)

Naggggyon várós, ha megtartják azt az istentelen mennyiségű unlockolható tartalmat, ami az előzőben volt, akkor előrendelés lesz ebből. :B

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#2) Bazsi1987

Bazsi1987
(senior tag)

Ha jön switchre veszem is 😊

(#3) .LnB válasza Bad Pritt (#1) üzenetére

.LnB
(félisten)

Az van benne, meg millió karakter. Kukorica, napraforgó meg minden. Azt se tudtam, hogy mit válasszak. Aztán maradtam a tuskóval, mert az illik hozzám. :D Kis makk-ból lehet vele átalakulni. De az tuti, hogy ha megjelenik, én pénzt nem adnék ezért.

Homo Ludens

(#4) Bad Pritt válasza .LnB (#3) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Tudom, de Izlandon gondolkodás nélkül szállítasz ki csecsemőket. :P

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#5) .LnB válasza Bad Pritt (#4) üzenetére

.LnB
(félisten)

:DDD aúúcs. :D el is felejtettem, hogy kivel van dolgom.

Homo Ludens

(#6) laceszgamer

laceszgamer
(addikt)

Tényleg nagyon fun kis game, jópofa de azért a magja elég ekmyénvonalas multi FPS. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7) laceszgamer

laceszgamer
(addikt)

Okt 18 elvileg a megjelenés.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) wesder válasza laceszgamer (#7) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Igen, de MS Store-ban van egy 29$-os Founder Edition, amivel màr most jàtszhatsz, és hetente bővül. Gondolom PS Store is megkapta.

"If it took more than one shot, You weren't using a Jakobs"

(#9) Bad Pritt válasza wesder (#8) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

PS-nél is ott van, be is húztam, megvan a hétvégi program. :)

Annyi, hogy nem a teljes neve van kint, hanem Plants vs. Zombies™: BFN Founder's Edition, én meg az alcímre kerestem, hogy ne hozza ki az összes többi PvZ játékot és úgy nem talált semmit. :D

(#10) .LnB válasza Bad Pritt (#9) üzenetére

.LnB
(félisten)

Még 24 óra se telt el, hogy azt írtam "pénzt nem adnék érte". De most megnéztem, hogy a FE nincs 10k, és arra gondoltam, hogy a picúr biztos örülne neki. Szájtátva nézte mikor játszottam vele, neki nagyon tetszett.
Viszont az irányítás nem megy neki még jól. Csak autós játékokkal és LEGO-val játszik. Lehet, hogy felesleges lenne megvenni, mert idegesítené, hogy nem tudja irányítani. Spyro-n is felhúzta magát. Jó lenne egy kipróbálható verzió. Lehet, hogy engednem kellett volna játszani vele a teszt alatt.

Ugyanakkor ez is EA Access-es lesz, lehet megérné azt megvárni.

Homo Ludens

(#11) Bad Pritt válasza .LnB (#10) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Ha nem megy neki az irányítás, akkor lehet még korai lenne.
Amúgy tök jó kezdésnek tartottam anno a Garden Warfare 2-t (ez videók alapján full ugyanolyan), ha valaki tps-sel akar betanulni a kontrolleres irányításba, csak az a baj, hogy nagyon agresszív az AI, az emberi ellenfelek meg nyilván még egy szinttel nehezebbek.
Én továbbra is amúgy a Ratchet-et, Tearawayt ajánlom gyerekeknek, ez utóbbi azért is jó, mert a harc nem reflex meg ügyességi alapú. A Spyro-t is dicsérték kisgyerekesek, vagy pl sima 2D platformert szeret? Rayman, az ketten tök nagy móka, Unravel, ilyesmik a LEGO mellé. :)

(#12) .LnB válasza Bad Pritt (#11) üzenetére

.LnB
(félisten)

Közben eszembe jutott nekem is a Gw2, az Access-be benne is van.
Viszont a Ratchet az meg van véve, és teljesen el is felejtettem. :) (bakker.) Megvettem, de még el se kezdtük.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#13) myckey válasza Bad Pritt (#4) üzenetére

myckey
(addikt)

Az emberkereskedelem még hagyján..... :Y

Na de miféle perverzió kellhet ahhoz, hogy valaki létrával másszon hegyet. :F
Ráadásul, napkollektorral a feje tetején.....( de lehet napernyő az )

Legalább stílusa lenne.

:DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14) manu75 válasza .LnB (#12) üzenetére

manu75
(tag)

A Ratchet nem biztos hogy jó választás lenne, mert ha elkezditek játszani nem fogod tudni odaadni a gyereknek. :)

A játékról pedig, tegnap megvettem a kisfiam most egyébként a második résszel van most el (9 éves) és ennek nagyon örült. Mentünk pár kört közösen is nem nagyon voltunk képben rendszerint a lista alján kullogtunk förtelmes stattal, de hogy a tölgy fában együtt mentünk neki az hatalmas öröm volt. Már látszik, hogy nagyon tartalmas lesz ez a rész is. PS-en van meg 3x dobott ki úgy 45 percenként a játék szóval akad még javítanivaló benne.

(#15) Al365

Al365
(újonc)

Nektek nem gyűlt meg a bajotok a "térképpel"?
Játszottam már vele több mint 10 órát, s még mindig nem igazodom ki. Tegnap este fél óráig kerestem a gyémánt ládás helyet, de nem találtam. Pedig már többször is jártam ott. Kikészített teljesen, pedig a játék tetszik.

Nem tudjátok mikor frissül a héten?

(#16) Bad Pritt válasza manu75 (#14) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Az új karaktereken besírok, nagyon jók mind. Persze ismerősek máshonnan, sőt, innen is, csak a másik féltől, de zseniálisak. A makk/tölgyfa páros tényleg kegyetlen, főleg így, hogy végtelen tölténye van a makknak. :D

(#17) .LnB válasza Bad Pritt (#16) üzenetére

.LnB
(félisten)

Tölgyfa form-ban azért a rocket jump-ot hiányoltam. Szinte reflex szerűen megpróbáltam, hogy lehet e. :D Nagyon lassú a movement speed, rocket jump-pal elég op lett volna az a kari.

Homo Ludens

(#18) Al365 válasza .LnB (#17) üzenetére

Al365
(újonc)

Rocket jump tényleg király lett volna :D

Mi a gyerekkel együtt nyomjuk, s a tölgyfa-borsó párossal elég jól elvagyunk. A borsóval halálközeli élménynél, csak beállok a fa mögé :D

(#19) Bad Pritt válasza Al365 (#18) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Én most a nindzsa gombát próbálgatom, az a naruto run ahogy szalad kiéget minden egyes alkalommal. :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.