Új hozzászólás Aktív témák

  • apezka

    tag

    Nehéz dilemma. Úgy tűnik laptopot szeretnél, szerintem vegyél azt.
    Bár nekem például a tartalom fogyasztásba az is bele tartozik, hogy filmeket, sorozatokat néz az ember, azokhoz meg hozzá kell jutni. Nyilván erőforrásban nem eszik sokat egy akármilyen letöltő kliens, még laptopnál sem, de ha belegondolsz, hogy annak szinte állandóan menni kell...
    Ezek alapján én a helyedben összeraknék valami ITX gépet és vennék egy ~10"-os tabletet...
    Ha jól választasz (és itt biztosan találsz segítséget is) akkor az ITX-es gép nem fog sokat fogyasztani, nem lesz hangos ahhoz hogy állandóan fusson, tudsz majd rajta játszani és tartalmat fogyasztani is.
    És akkor a slussz poén: felpattintasz rá egy plex vagy akármilyen média szervert és máris fogyaszthatsz média tartalmat a tabletről is bárhol ahol vagy...
    Saját tapasztalat:
    Fejlesztéssel, teszteléssel foglalkozom. Ha be kell mennem irodába akkor a laptop(+ egy monitor) előtt ülök "egész nap", haza érve eszemben sincs oda ülni a PC-hez, még akkor sem ha valamit tényleg megakarok nézni. Ha viszont otthon vagyok akkor nem jut eszembe laptopot nyomogatni, inkább PC-zek, még mukához is. Hiába van egy ThinkPad Yoga-m amit úgy nyitok, csukok, hajtok ahogyan akarok...

    A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

Új hozzászólás Aktív témák