Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz bambano #89 üzenetére

    ja hát ezek a pozitív dolgok maradhatnak. Mondjuk én eddig is amit lehetett online végeztem, legyen az vásárlás vagy bármi, nem szeretek kimozdulni, csak szórakozás céljából.

    Az meg, hogy mi marad meg az emberek fejében, az teljesen egyéni dolog. Az enyémben pl semmi félelem nem marad, meg most covid alatt sincs. Ha más reszketni fog, az engem nem érdekel, de pl. a turizmus ami a leginkább megszenvedi ezt, biztos, hogy a régi lesz ha csak az embereken múlik, hiszen még most is, a mutációk, meg harmadik hullám és egyebek közben is utaznának nagyon sokan, csak a korlátozások miatt nem megy senki. Ahogy feloldják már mennek is.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • stickermajom

    addikt

    válasz bambano #89 üzenetére

    "ahogy az emberek a munkába járásról gondolkodnak. pár éve nyugodtan leugathatta a főnök a fejét annak, aki home office-t akart, mostanra simán kirúgási szempont lehet egy középvezető esetén, ha nem tűri el és nem fordítja a cég javára a ho-t."

    Japán tulajdonú cégnél tavaly februárban nem tudtuk elintézni a HO-t a 3 hónapos terhes feleségemnek, így inkább táppénzre ment, hogy ne kockáztassunk. Közvetlen kolléganőjét épp tegnap küldték állandó otthoni munkára a cégnél miután bejelentette a terhességét. Nagyon bízom benne, hogy ezek a dolgok sok helyen megmaradnak. Egy sima influenzaszezonban is teljesen felesleges ott ültetni őket a nyitott irodában, ha el tudják látni a munkájukat távolról.

Új hozzászólás Aktív témák